Клен японський Дісектум, Acer palmatum Dissectum

Розсадник Хмелева
342056923025
590.00
грн.
Походження: Гори, ліси і низини Японії і Кореї.
Форма: Листопадний кущ або невелике багатостовбурове дерево з округлою, а з віком і зонтовидною кроною. Зростає повільно.
Розмір: Заввишки і шириною 5-7 м. Річний приріст у висоту і ширину 20-35 см.
Тривалість життя: 100-200 років.
Кора і стовбур: Має кілька вигнутих стовбурів, з'єднаних на землі. Кора оливково-зелена, гладка.
Листя: Розташування листя протилежне. Листок складний, довжиною 6-11 см, з 5-7 (іноді 9-11) лопатями. Форма глибоко пальчасто-розсічена, майже дощенту. Забарвлення влітку яскраво-зелене, восени від яскраво-жовтого до червоного.
Цвітіння: Квіти смутні, пурпурні, зібрані в кисті. Цвіте в травні.
Плоди: Крилатки, дуже декоративні, спочатку червоні, після дозрівання коричневі.
Коріння: Поверхнева коренева система з великою кількістю тонких коренів. На дуже сонячній сухій місцевості коріння необхідно мульчувати, для них прийнятна прохолода і вологість без застою води.
Освітлення: Витримує півтінь. Прекрасно росте і на сонячних ділянках.
Грунт: Клен пальмолистний невибагливий, але надає перевану добре дренованим грунтам. Добре розвивається на самих різних типах ґрунту від кислих і нейтральних до слаболужним. Погано витримує тільки дуже важкі, ущільнені грунти. У таких місцях у рослини знижується стійкість до замерзання і грибкових захворювань.
Морозостійкість: Витримує температуру до -28. Зона морозостійкості: 5-8.
Обрізка і пересадка: Обрізку переносить легко, але формування слід починати на 2-3 рік після вкорінення. Якщо місця для зростання досить, то обрізати не потрібно, крім видалення відмерлих гілок. Можна формувати дерева штучно або проріджувати внутрішні галузі, щоб взимку була краще помітна архітектура крони. Обрізку великих гілок проводять в період спокою. Дрібні гілки обрізають до того, як почався рух соків. Пересадку молоді дерева переносять легко.
Особливості: Страждає від випадкових пізніх заморозків при ранньому розпусканні листя. Не витримує довгої літньої посухи.
Використання в дизайні: Дерево традиційно використовують для створення садів в азіатському стилі поруч з кам'яними елементами дизайну. Органічно клен пальмолистний виглядає уздовж струмків, особливо, якщо листя нижніх гілок звисає до води. Також цей клен доречний як пріфундаментное дерево, закриває кут будинку. Завдяки яскравому забарвленню вдало розбиває і підкреслює зелений масив дерев і кущів. Клени пальмолистний не варто приховувати в глибині ділянки, їм треба виділити помітне місце, наприклад, в зоні відпочинку біля лавки, недалеко від струмка або на березі озера.
Клен пальмолистний - невід'ємний елемент вишуканого і естетично зваженого дизайну ділянки будь-якого розміру. Завдяки філігранній формі листя, золотавим осіннім нарядам і витонченій архітектурі зимової крони, він прикрасить сад в будь-який час року. Клен пальмолистний надзвичайно популярний як дерево для бонсай і успішно використовується протягом всієї історії цього мистецтва. Цей клен, так само як і Acer japonikum, часто називають кленом японським, так як його використовують для відтворення садів в японському стилі.

Розмір горщику: C10/C25

Висота саджанця: 90-100 см

Життєва форма: Декоративне дерево

Життєва форма: Декоративний кущ

Рід рослини: Клен

Тип кореневої системи: Закрита корнева система

Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Як до вас звертатись?
Ваш Email
Телефон
Спосіб доставки
Адреса доставки
Додаткова інформація?
Зверніть увагу, що наложений платіж доступний тільки для плодових рослин. Декоративні рослини відправляються виключно по передплаті.
Payment method
Made on
Tilda