Мікробіота перехреснопарна, Microbiota decussatа

Розсадник Данько
282791966785
110.00
грн.
Унікальна реліктова рослина відноситься до сімейства кипарисових. У природі росте в Китаї, далекому Сході і сибірі. Росте в суворих кліматичних умовах,що продуваються сильними вітрами, схилах з пухкими ґрунтами, на узліссях в легкій тіні дерев, на кам'янистих грунтах у вигляді непрохідних заростей. М'які і ажурні гілки мікробіоти наростають у дорослих екземплярів до метра у висоту. Гілки гнучкі і пружні настільки, що витримують вагу людини, а в природі навіть ведмежу ходу.
Форма: Мініатюрний, хвойний чагарник з горизонтально розпростертими і злегка піднятими пагонами, що утворюють низьку, але широку, плоску форму чагарнику з чітко вираженими ярусами. Розмір в віці 10 років виростає у висоту 0,5 м і 2 м в діаметрі. Доросла рослина досягає висоти 1 м і 5 м в діаметрі.
Хвоя: Голчаста на молодих пагонах, пізніше стає лускатою, темно-зелена влітку, взимку стає мідно-коричневою і аж до фіолетового кольору, має сильний хвойний аромат, особливо при розтиранні.
Тіньовитривалість і здатність мікробіоти вкорінюватися через кожні 1-2 м роблять її незамінною при оформленні тінистих зон, схилів, прибудинкової території Вашої ділянки!
Кора: Старі пагони червоно-коричневі, молоді пагони світло-зелені.
Шишки: Дрібні, кулясті, що складаються з 2-4 лусок, містять овальне, гладеньке насіння.
Коріння: Сильнорозгалужене і глибоке, що не формує щільного земляного кома, тому дорослі екземпляри погано переносять пересадку.
Освітлення: Мікробіота - дуже тіньовитривала рослина. Для кращого росту рекомендують посадку в напівтінистих, захищених від вітру місцях.
Рекомендується притінення рослин, посаджених на яскравому сонці, так як страждає від яскравого сонця під час сніготанення, особливо в молодому віці.
Ставлення до вологи: Потрібен регулярний полив, але без застою води. Страждає від річної посухи.
Грунти: Добре росте на звичайних садових грунтах, віддає перевагу суглинним і супіщаним грунтам, легкого механічного складу. Стійка до шкідників і хвороб.
Використання: Ефектна почвопокривна рослина, низькорослий і неколючий чагарник прикрасить будь-який тінистий ділянку, перетворивши його в зелену щільну подушку. Також мікробіоту можна використовувати на кам'янистих гірках, при декоруванні схилів, бордюрів, облямівки газонів, прибережних зон водойм. Вона впишеться в будь-який ландшафт присадибних ділянок в одиночній посадці посеред газону, а також групових посадках змішаних композицій. Використовують при створенні зимового саду.
Кислотність: pH 4,5-5,8 - рослина ацідофіл (кальцефоб) - надає перевагу кислий грунт.
Кліматична зона: 3 - морозостійка.

Життєва форма: Декоративний кущ

Рід рослини: Кипарисовик

Тип кореневої системи: Закрита корнева система

Розмір горщику: C2/C3

Вам може сподобатись
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Як до вас звертатись?
Ваш Email
Телефон
Спосіб доставки
Адреса доставки
Додаткова інформація?
Зверніть увагу, що наложений платіж доступний тільки для плодових рослин. Декоративні рослини відправляються виключно по передплаті.
Payment method
Made on
Tilda