Кипарисовик горохоплідний Булевард, Chamaecyparis pisifera Boulevard

Розсадник Данько
868799278379
110.00
грн.
Кипарисовик горохоплідний (Chamaecyparis pisifera) - хвойне дерево в природних умовах живе в горах Японії, в тому числі, і на самому північному з японських островів - Хоккайдо. Природний вид має низько опущену конічну крону і коротку, загострену на кінці, лускату хвою. На батьківщині дерево може досягати 25-30-метрової висоти, але середня його висота не перевищує 8-10м.
Походження: Родом з вологих невисоких гір Японії.
Розмір: Більше 5 м заввишки і 1,2 - 2 м шириною. У віці 10 років досягає 2м висоти. Щорічний приріст у дорослої рослини до 10 см.
Форма: Крона густа, конусоподібної форми. Повільно зростаючий (в молодості росте дуже повільно, з віком помірно) вічнозелений щільний і компактний чагарник, з типово піднятими кінчиками пагонів, які надають рослині свіжий вигляд.
Хвоя: М'яка, густа, 5-6 мм довжиною, тонка загострена, загнута всередину, влітку сріблясто блакитна, взимку сіро блакитна, декоративна.
Грунт: Легкого складу, родючий, волога і в той же час дренирований. Субстрат повинен бути кислим pH = 4,5-5,5 (від кислих до слабокислих), що легко досягається використанням торфу. Дуже любить мульчування і будь-які спроби окислити грунт. Погано переносить сухість в грунті і в повітрі.
Посадка: При посадці риють ями глибиною і діаметром близько 50см і заповнюють їх сумішшю дернової землі, верхового торфу і піску, в співвідношенні 1: 2: 1. Полив повинен бути регулярним, ніколи не даючи земляному кому повністю пересихати. Краще його здійснювати дощуванням - з зрошенням крони.
Обрізка: Добре піддається формуванню і стрижці.
Морозостійкість: Зона: 6a (до -21). У суворі зими може іноді підмерзати.
Світло: Світлолюбний, але може виносити легку півтінь (для насиченого кольору хвої рекомендується висаджувати на відкритих сонячних місцях). У перші роки кипарисовик може підгорати на сонці, потрібно укриття в кінці зими, початку весни.
Особливості: Досить стійкий до промислових викидів.
Використання: Рекомендується для одиночних і групових посадок. Поєднується з чагарниками і багатолітниками, які мають щільну, правильну геометричну форму (самшит, Ялинка Коніка, хости). Ідеально підходить для альпінаріїв, кам'янистих садів, в змішаних групах хвойних порід.

Життєва форма: Декоративний кущ

Рід рослини: Кипарисовик

Тип кореневої системи: Закрита корнева система

Розмір горщику: C2/C3

Вам може сподобатись
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Як до вас звертатись?
Ваш Email
Телефон
Спосіб доставки
Адреса доставки
Додаткова інформація?
Зверніть увагу, що наложений платіж доступний тільки для плодових рослин. Декоративні рослини відправляються виключно по передплаті.
Payment method
Made on
Tilda