Ялина сербська, Picea Omorika
Розсадник Данько
177826635295
110.00
грн.
Ялинка сербська - дуже поширене дерево у всій Європі. Рекомендується як жива огорожа, а так само для солітерних посадок і при створенні груп.
Зимостійка. Відносно димо - і газоустійчива. Досить легко переносить засуху. Середні вимоги до грунту і вологи. Дуже декоративна, тому заслужила широке впровадження в міському, і не тільки, ландшафті.
Форма: Найбільщ вузткоконічна, (нагадує стрілу) з усіх зростаючих у нас видів ялини, дуже густа, з короткими гілками. Росте швидко, по 35-50 см в рік, і до 30 років досягає 12-15 м. Популярності сорту надає ще той факт, що в 10 років при висоті 10м діаметр крони не перевищує 2м. Бічні гілки відносно короткі, дугоподібно вигнуті, нижні гілки зберігаються і у старих дерев. Дрібні паростки плавно звисають.
Кора: Червоно-сірого кольору, шорстка. Бруньки 5-8 мм довжиною, 2,5-4,5 мм завширшки, широкої яйцевидної форми, загострені, червоно-коричневого кольору, не смолисті, з довгими шиловидно-загостреними лусками.
Хвоя: Хвоя характерна, зверху темно-зелена, знизу з двома яскравими білими смужками, які надають всьому дереву сріблясте забарвлення.
Шишки: Темно-фіолетові, при дозріванні стають коричневими.
Коренева система: Поверхнева, широка, чутлива до ущільнення грунту.
Особливості: Добре переносить високі і низькі температури, морозостійка, легко адаптується. Терпима до міського клімату.
Тривалість життя: Сербська Ялинка живе близько 300 років.
Грунти / посадка: Дуже невимоглива, добре росте як на вапняних, так і на первинних породах, не виносить ущільнені грунту з застоєм води. Оптимально росте на дренованих субстратах. Не можна допускати ущільнення грунту і застою вологи, вибирайте місце для посадки де немає близько грунтових вод. Обов'язково необхідно зробити дренажний шар, у вигляді піску або битої цегли товщиною 15-20 см. Глибина посадкової ями 50-70см. Важливо що б коренева шийка була на рівні землі. Можна підготувати спеціальну грунтову суміш: листова і дернова земля, торф, і пісок в соотношенІіі 2: 2: 1: 1. Відразу після посадки дерево необхідно рясно полити 40 - 50 л води. Бажано внести добриво (100-150 г нітроамофоски, Корневін 10 г на 10 л, і т.п.). На зиму посипати торфом навколо стовбура товщиною 5-6 см, після зими торф просто перемішують з землею, не прибирають. Ялинки можна висаджувати і в зимовий період. Якщо рослини висаджуються групами, то відстань для високих ялин має бути від 2 до 3 м.

Життєва форма: Декоративне дерево

Рід рослини: Ялинка

Тип кореневої системи: Закрита корнева система

Розмір горщику: C2/C3

Вам може сподобатись
Click to order
Cart
Ваше замовлення
Total: 
Як до вас звертатись?
Ваш Email
Телефон
Спосіб доставки
Адреса доставки
Додаткова інформація?
Зверніть увагу, що наложений платіж доступний тільки для плодових рослин. Декоративні рослини відправляються виключно по передплаті.
Payment method
Made on
Tilda