Ялівець китайський Блю Альпс, Juniperus chinensis Blue Alps
Розсадник Данько
686431884311
110.00
грн.
Форма: Крона пряморостуча, компактна, щільна, кора бура, відлущується, пагони звисають. Зростає повільно.
Хвоя: Голчаста, колюча, сріблясто-блакитна. Кінці пагонів звисають.
Грунти: Невимогливий до грунту і волговості. Краще зростає на глибокій, свіжій, досить родючій, зволоженій і дренированій землі. Може рости на вапняних і кам'янистих грунтах, не особливо вимогливий до умов середовища.
Освітлення: Світлолюбивий.
Посадка: Ялівець краще висаджувати на сонячних місцях, допускається невелике затінення. Відстань між висадженими рослинами від 0,5 до 2 м. В залежності від розміру. Посадкова яма повинна бути в рази 2-3 більше земляного кома і глибиною, для дорослих рослин до 70 см. На дні ями роблять дренажний шар з піску або битої цегли товщиною близько 20 см. При посадці важливо щоб коренева шийка була заглиблена. Ґрунтова суміш робиться в співвідношенні 2: 1: 1 з торфу, піску і дернової землі відповідно. Після посадки рослину потрібно рясно поливати протягом тижня. В посушливе літо його необхідно поливати. Ялівеці погано переносять сухість повітря, тому бажано регулярно проводити дощування. Молоді рослини потребують неглибоке розпушування. На зиму рослини присипають торфом товщиною шару 10 см, а молоді рослини накривають ялиновим гіллям.
Використання: Використовується для одиночних і групових посадок, для створення кам'янистих і вересових садків, хвойних композицій і композицій з трав'янистими рослинами. Може вирощувати як бонсай.
Фітонцидна рослина з приємним ароматом.
Морозостійкість: Зона: 5а. . морозостійкий.

Життєва форма: Декоративне дерево

Рід рослини: Ялівець

Тип кореневої системи: Закрита корнева система

Розмір горщику: C2/C3

Click to order
Cart
Ваше замовлення
Total: 
Як до вас звертатись?
Ваш Email
Телефон
Спосіб доставки
Адреса доставки
Додаткова інформація?
Зверніть увагу, що наложений платіж доступний тільки для плодових рослин. Декоративні рослини відправляються виключно по передплаті.
Payment method
Made on
Tilda