Туя західна Селена, Thuja occidentalis "Selena
Розсадник Данько
708851329300
110.00
грн.
Повільнозростаючий сорт з широкоовальною або кулястою, щільною кроною висотою і діаметром до 1,5 м. Хвоя розташована супротивно, луската, притиснута до гілок, до 4 мм завдовжки, світла, жовто-зелена.
Горщик: С2-С3
Обрізка: Добре переносить обрізку і стрижку, але практично не потребує її так як добре тримає форму. Навесні проводять видалення висохлих пагонів, стрижку проводять помірну не більше 1/3 пагонів. Стрижка сприяє ущільненню крони.
Зимостійкість: до -30. Зимостійка рослина. Молоді посадки рекомендується вкривати в першу зиму 1,2 рік. При посадці в місцях з можливими навалами снігу рекомендується стягнення крони і установка каркасів для запобігання деформації крони під вагою снігового покриву. Дорослі рослини від морозу укриття не вимагають.
Освітленість: Світлолюбива, виносить півтінь. У затінених умовах крона рідшає, втрачає форму.
Грунти: Помірно вибаглива до ґрунтових умов. Зростає на грунтах різного гранулометричного складу і кислотності. Віддає перевагу вологим, дренованих і родючі суглинковим грунтам слабокислої реакції. Погано росте на переущільнених і сухих ґрунтах. З віком посухостійкість зростає. При посадці стежать за тим, щоб не заглиблювати кореневу шийку. Посадкову яму готують заздалегідь, заправляючи її дерновою землею або перегноєм з додаванням мінеральних добрив. Після посадки проводять полив і дощування по кроні.
Використання: Використовують як солітерів, алей, огорож. В одиночних і групових посадках, в композиціях з деревами, кущами і трав'янистими рослинами, на кам'янистих терасах і осипи, в рокарії.

Життєва форма: Декоративний кущ

Рід рослини: Туя

Тип кореневої системи: Закрита корнева система

Розмір горщику: C2/C3

Click to order
Cart
Ваше замовлення
Total: 
Як до вас звертатись?
Ваш Email
Телефон
Спосіб доставки
Адреса доставки
Додаткова інформація?
Зверніть увагу, що наложений платіж доступний тільки для плодових рослин. Декоративні рослини відправляються виключно по передплаті.
Payment method
Made on
Tilda