Ялівець китайський Курівао Голд, Juniperus chinensis Kuriwao Gold
Розсадник Данько
733683047572
110.00
грн.
Форма: Сильнорослий хвойний чагарник з ажурною, широкою, часто асиметричною кроною. Кущ відмінно піддається кулястій стрижці і формуванню в бонсай.
Розмір: Висота дорослої рослини 1,5-2 м і стільки ж в діаметрі.
Річний приріст: Приріст складає 15-25 см. Швидкість зростання середня.
Пагони: Гілки широкі, розлогі, ростуть вгору. Молоді пагони яскравого золотистого кольору дуже декоративно виглядають на тлі більш зеленої лускатої хвої.
Хвоя: Луската, жовто-зелена. Молоді прирости золотистого кольору.
Освітлення: Віддає перевагу сонячним місцям.
Грунти: До грунтів невибагливий, однак полюбляє пухкі, слабокислі, суглинні або супіщані грунти. Стійкий до посухи і міських умов.
Посадка: Краще висаджувати на сонячне місце, прикрите від північних вітрів. У тіні буде втрачати золотисте забарвлення. Відстань між висаджуються рослинами від 0,5 до 2 м. В залежності від розміру. Посадкова яма повинна бути в рази 2-3 більше земляного кома і глибиною, для дорослих рослин до 70 см. На дні ями роблять дренажний шар з піску або битої цегли товщиною близько 20 см. При посадці важливо щоб коренева шийка була заглиблена. Ґрунтова суміш робиться в співвідношенні 2: 1: 1 з торфу, піску і дернової землі відповідно. Після посадки рослину потрібно рясно поливати протягом тижня. Ранньою весною, коли світить яскраве сонце, а грунт ще не відтанув, у молодих рослин можливий опік хвої. Для попередження сонячних опіків рослини необхідно 'притінити' в січні-лютому ялиновим гіллям або білим нетканим синтетичним агроволокном. Зняти укриття можна на початку березня, після того, як відтане грунт.
Використання: Для кам'янистих садів, рокаріїв, терас, композицій з чагарниками і багаторічними трав'янистими, для створення бонсай.


Життєва форма: Декоративне дерево

Рід рослини: Ялівець

Тип кореневої системи: Закрита корнева система

Розмір горщику: C2/C3

Click to order
Cart
Ваше замовлення
Total: 
Як до вас звертатись?
Ваш Email
Телефон
Спосіб доставки
Адреса доставки
Додаткова інформація?
Зверніть увагу, що наложений платіж доступний тільки для плодових рослин. Декоративні рослини відправляються виключно по передплаті.
Payment method
Made on
Tilda