Туя Західна Аннієк, Thuja occidentalis Anniek
Розсадник Данько
137054603135
110.00
грн.
Форма: Карликовий, повільнозростаючий, вічнозелений, декоративний кущ з компактною, щільною, широкоокруглою кроною. Висотою до 80 см. Туя західна тіневинослива, морозостійка, виносить міський клімат. Габітус: кулястий, подушкообразний. Застосовується в одиночних і групових посадках, в різних ландшафтних композиціях, в бордюрах і міксбордерах, в кам'янистих садах, альпійських гірках, а так само в якості кулястого акценту.

Висота / діаметр: Досягає висоти 0,5 - 0,8 м., І ширини до 1 м.
Швидкість зростання / сила росту: повільно зростаючі, річний приріст становить від 5 до 10 см.
Хвоя: Хвоя луската, насичено - лимонна, молоді прирости яскраво - жовті, взимку прирости цього року набувають бронзовий відтінок.
Пагони: Вертикальні, короткі і густорасположенние.
Коренева система: Поверхнева, розгалужена з декількома основними глибокими корінцями
Ставлення до світла: Віддає перевагу сонячним місцям і легку півтінь. Тіневинослива, але в тіні крона стає більш пухкою.
Вид грунту: Підходять будь-які добре проникні, родючі, свіжі або вологі садові грунти, від кислих до лужних. Не переносить застою грунтових вод.
Посадка / догляд: Посадкова яма повинна бути більше контейнера приблизно в 1,5-2 рази. Коренева шийка повинна знаходитися на рівні землі. Не зайвим буде дренаж шаром 15-20 см. Навесні рекомендується вносити фосфоровмісні і азотовмісні мінеральні добрива. Формувальна обрізка не потрібна, так як Туя має від природи компактну і щільну крону. Санітарну обрізку проводять ранньою весною. Умови міста переносить добре.
Шкідники і хвороби: Можливі шкідники - туєва тля, короїд, павутинний кліщ.
Морозостійкість: Має високу зимостійкість, придатна для використання на всій території України.
Обробка: Щоб захистити рослину від шкідників, навесні проводять профілактичне обприскування інсектицидами (Актара, Енжіо, Актеллік) .За останні 10 років хрущ перетворився в самого небезпечного шкідника садових рослин України. З середини квітня, побачивши першого жука, терміново обробляємо крону будь-яким з численних препаратів на основі імідаклоприду, наприклад Престиж (Байєр), Антихрущ в грунт згідно з інструкцією, також ефективна Актара, при цьому частина розчину обов'язково повинна потрапити на стовбур (10 см вище грунту ) і кореневу шийку і не пролитися в сторону. Подібні обробки повторюємо кожні 40-50 днів сезону вегетаціі. Також туя може вражатись грибковими хворобами. Для профілактики і боротьби з ними рекомендують обробляти рослину фунгіцидами (Швидкість, Свитч, Максим, Ордан, Хорус, Квадріс, Ридоміл Голд і т.д.).


Життєва форма: Декоративне дерево

Рід рослини: Туя

Тип кореневої системи: Закрита корнева система

Розмір горщику: C2/C3

Click to order
Cart
Ваше замовлення
Total: 
Як до вас звертатись?
Ваш Email
Телефон
Спосіб доставки
Адреса доставки
Додаткова інформація?
Зверніть увагу, що наложений платіж доступний тільки для плодових рослин. Декоративні рослини відправляються виключно по передплаті.
Payment method
Made on
Tilda