Туя західна Глобоза, Thuja occidentalis Globosa

Розсадник Данько
173349674925
110.00
грн.

Карликова форма туї західної, досягає 1,5 м заввишки і близько 1,5 м шириною. Форма крони округла. Зростає по 10-15 см в рік .. У 10 років більше 1 м в ширину. Ідеальна вічнозелений кулька без великих зусиль з Вашого боку! Карликовому, кулястому сорту західної туї легко знайдеться місце в будь-якому, навіть невеликому саду. Старі екземпляри часто втрачають компактну сферичну крону. Пагони прямі і плоскі, підняті вгору, густо розташовані, перекриваються, рівномірно розростаються в сторони. Хвоя лускоподібна, світло-зелена навесні, зелена влітку і сіро-зелена або коричнева взимку, з блискучими залізяччям. Зимостійка. Зростає повільно. Плоди - світло-коричневі шишки. Кращого розвитку досягає на сонячних або напівтінистих ділянках. Грунти воліє родючі суглинки. чутлива до посухи. На зиму рекомендовано пов'язати крону.
Горщик: С2-С3
Форма: Крона округла або куляста, але старі рослини втрачають зімкнуту кулясту форму.
Довговічність: 200 років
Морозостійкість: Морозостійка.
Розмір: В віці 10 років досягає 1м в ширину.
Швидкість зростання: Повільно зростаюча рослина, щорічний приріст становить до 5 - 10 см в рік.
Плоди: Коричневі шишки завдовжки до 1 см.
Хвоя: Щільна хвоя у вигляді дрібних лусочок змінює колір протягом року від світло-зеленого навесні до коричневого взимку. Тягнуться вгору плоскі пагони, перехрещуючись, утворюють густу крону.
Обрізка: Формування крони за потребою. Для підтримки декоративного виду і додання чагарнику потрібної форми можна два рази в рік проводити стрижку. Щорічно навесні видалення сухих пагонів. Стрижка в живоплоту помірна, не більше 1/3 довжини пагона.
Грунт: Потребує родючих ґрунтах. Віддає перевагу свіжим, зволожені, родючі суглинки, без застою води, стійка до засухи. Оптимальна кислотність - pH 4.5 - 6. При посадці коренева шийка на рівні землі. Якщо грунтові води знаходяться близько, необхідний дренаж, що складається з щебеню шаром 10-20 см.
Світло: Сонце, тіневинослива. Перші два-три роки після посадки рекомендується притінення від зимових і весняних сонячних опіків.
Догляд: Вдячно відгукується на весняне внесення мінеральних добрив (Кемира-Універсал), поливи і мульчування.
Використання в дизайні: Рекомендується висаджувати в складі великих композицій. Є цінною групою, так як добре ростуть в межах міста, де з успіхом використовуються для живоплоту. Можна висаджувати в контейнери або вазони і прикрашати ними альтанки, тераси, балкони. Також цю рослину можна висаджувати на альпійські гірки і міксбордери, відмінно виглядає і в кам'янистих садах. Красиво туя Глобоза виглядає в одиночних посадках, особливо якщо саджанець висаджується на тлі зеленого газону. Можна використовувати дану низькорослу тую для обрамлення садових доріжок або бордюрів.

Життєва форма: Декоративне дерево

Рід рослини: Туя

Тип кореневої системи: Закрита корнева система

Розмір горщику: C2/C3

Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Як до вас звертатись?
Ваш Email
Телефон
Спосіб доставки
Адреса доставки
Додаткова інформація?
Зверніть увагу, що наложений платіж доступний тільки для плодових рослин. Декоративні рослини відправляються виключно по передплаті.
Payment method
Made on
Tilda