Ялівець горизонтальний Голден Карпет, Juniperus horizontalis Golden Carpet

Розсадник Данько
292195604529
110.00
грн.
Ялівець горизонтальний Голден Карпет один з найпопулярніших сортів серед садівників. Внесе яскравий колористичний акцент в Ваш сад. Закриє декоративним жовтим килимом будь-яку добре освітлену ділянку. Стійкий в міських умовах.
Горщик: C2-C3
Діаметр крони дорослої рослини: Висота 0,15 м, діаметр крони 1,5 м. У 10 років висота 0,1 м при діаметрі крони 1,2 м.
Форма: Плаский розпростертий горизонтальний почвопокровний чагарник з сланкими (повзучими) пагонами.
Особливості росту: Повільно і компактно зростаючий в ширину до 10 см, в висоту 1-2 см. Щільно притиснуті до землі пагони вкорінюються і отримують додаткове харчування і кращі можливості для горизонтального розвитку рослини. З цієї причини вільно зростаючі екземпляри досягають великих розмірів.
Хвоя: Дуже дрібна, луската, зверху золотисто-жовта, знизу жовто-зелена. Зимова забарвлення золотиста з рожевим відтінком (див фото).
Плоди: Непомітні, блакитно-білі шишко-ягоди, утворюються дуже рідко.
Вимоги до світла: На відкритому сонячному місці. У тіні хвоя зеленіє.
Грунт і волога: Невимогливий до грунтів. Віддає перевагу легким суглинкам, родючі, добре проникні грунти. Не переносить надлишкового зволоження.
Посадка: Ялівець краще висаджувати на сонячних місцях, допускається невелике затінення. Відстань між рослинами від 0,5 до 2 м. В залежності від розміру. Посадкова яма повинна бути в рази 2-3 більше земляного кома і глибиною, для дорослих рослин до 70 см. На дні ями роблять дренажний шар з піску або битої цегли товщиною близько 20 см. При посадці важливо щоб коренева шийка була заглиблена. Ґрунтова суміш робиться в співвідношенні 2: 1: 1 з торфу, піску і дернової землі відповідно. Після посадки рослину потрібно рясно поливати протягом тижня. Молоді рослини потребують неглибоке розпушування. На зиму рослини присипають торфом товщиною шару 10 см, а молоді рослини накривають. Може пріти під час зимових відлиг, особливо при вивадці на низинних ділянках. Пересадку бажано проводити навесні зі збереженням земляного кома.
Полив: В посушливе літо його необхідно поливати. Ялівці погано переносять сухість повітря, тому бажано регулярно проводити дощування.
Коренева система: поверхнева.
Фітонцидна рослина - всі форми Ялівців горизонтальних характеризуються високою фітонцидністю - здатністю рослин виділяти в невеликих дозах біологічно-активні летючі речовини - фітонциди, які знищують бактерії, мікроскопічні гриби, дрібних комах і найпростіших організмів, або пригнічують їх ріст і розвиток Підвищують імунітет рослини і людини, при регулярному диханні очищеним фітонцидами повітря. У багатьох європейських країнах в законодавчому порядку наказано озеленювати Ялівцем туберкульозні диспансери.
Застосування в ландшафтному дизайні: Використовується як грунтопокривна рослина. Досягнувши перешкоди у вигляді бордюру або підпірної стіни, спускає надзвичайно декоративну золоту гриву вертикально вниз. Щоб швидко отримати жовтий ялівцевий килим потрібно садити по 3 саджанці на квадратний метр. Підійде для прикраси альпнарія, рокарія, схилу, зміцнення схилів і придушення бур'янів.
Обрізка: Не має потреби в спеціальній обрізку.
Морозостійкість: Висока.

Життєва форма: Декоративний кущ

Рід рослини: Ялівець

Тип кореневої системи: Закрита корнева система

Розмір горщику: C2/C3

Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Як до вас звертатись?
Ваш Email
Телефон
Спосіб доставки
Адреса доставки
Додаткова інформація?
Зверніть увагу, що наложений платіж доступний тільки для плодових рослин. Декоративні рослини відправляються виключно по передплаті.
Payment method
Made on
Tilda