Ялівець звичайний, Juniperus communis

Розсадник Данько
342176365937
110.00
грн.
Ялівець звичайний - один з найбільш широко поширених видів ялівцю. Поширений - від Арктики до гірських субтропічних районів. Зустрічається в помірній зоні Євразії, Центральної Азії, Північній Африці, Північній Америці. Зростає в підліску хвойних лісів, часто на пісках.
Горщик: С2-С3
Форма і розмір: дерево або чагарник до 10 (12) м заввишки. Форми крон різноманітні - від конусоподібних до розпростертих і сланких. За формою крони і характером розгалуження виділяють ряд форм: f. suecica - крона шірококолоновідная, кінці пагонів звисають; f. Hibernica чагарник з вузькою, колоновидною кроною і піднятими гілками; f. Compressa - вузькою, колоновидною кроною до 1 м заввишки; f. pendula - з довгими звисаючими гілками, що стеляться.
Максимальна висота дерева: 15 м
Хвоя: У типової рослини цього виду колюча ланцетовидна хвоя на лицьовій стороні має помітний жолобок, глянсову поверхню і характерну світлу смужку. Базове забарвлення хвоїнок довжиною близько півтора сантиметрів - насичено-зелена з сизим відливом.
Шишки: майже сидячі, 5-9 мм в діаметрі, круглі, дозрівають на другий-третій рік.
Освітлення: світлолюбна, але завдяки невибагливості приживається і в умовах півтіні.
Грунт: легкий, харчовий
Полив: посухостійкий, потребує поливу 2-3 рази в посушливий сезон
Середня тривалість життя дерева: 400-500 років
Посадка: насінням, живцями, відводками, щепленням
Обрізка і пересадка: Якщо висадженим на ділянці рослинам належить стати живоплотом, проводиться регулярна, але акуратна стрижка Ялівцю. Її проводять навесні або на початку літа так, щоб приріст до зими зміцнів.

Життєва форма: Декоративний кущ

Рід рослини: Ялівець

Тип кореневої системи: Закрита корнева система

Розмір горщику: C2/C3

Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Як до вас звертатись?
Ваш Email
Телефон
Спосіб доставки
Адреса доставки
Додаткова інформація?
Зверніть увагу, що наложений платіж доступний тільки для плодових рослин. Декоративні рослини відправляються виключно по передплаті.
Payment method
Made on
Tilda