Міскантус Цукровий, Miscanthus sachariflorus Sommerfede
Розсадник Данько
88.00
грн.
Міскантус відноситься до сімейства злакових, в природі він зустрічається в субтропічному і тропічному поясах Австралії, Азії та Африки. Культура зберігає красу протягом усього літа до пізньої осені. Тому його часто вибирають для прикраси ландшафту.

Міскантус цукровий - декоративний злак гігантських розмірів з довгими шовковистим листям і великими білими суцвіттями пишними немов цукрова вата. Багато хто порівнює зовнішній вигляд міскантус цукрового з пампасною травою (Кортадерія), але він більш витривалий, підходить для наших зим і не потребує укриття

Форма: Чагарник злаковий, шириною близько 1,5 м. висота. до 2м, дорослі рослини можуть, при сприятливих умовах, досягти висоти 2,4 м.
Швидкість зростання: Усім міскантусам властиве пізнє пробудження після зими, але потім зростання дуже швидке.
Пагони: Стебел багато, прямостоячі.
Корінь: Поверхневі потужні і міцні кореневища міскантусу цукрового агресивно розповзаються в сторони. Тому рекомендуємо поставити обмежувач для коренів міскантусу.
Листя: Листя зеленого кольору, в довжину досягають 0,6 м., Шириною 10-18 мм, довгасті, ланцетової форми, осіняючи забарвлення мідно-червоного кольору.
Квіти: 25-40 см довжиною, 13 см ширини, пониклі, білувато-зелені або бежеві, мають білий або рожевий відтінок, сріблясті від довгих пухнастих волосків. Гілочки волоті 15-30 см довжини, тонкі, слабкі, пониклі. Колоски вузькі, до 0,5 см довжини, бежеві, оточені довгими шовковистим волосками, що досягають 1 см довжини. Колоскові луски шкірясті, волосисті. Квіткові луски перетинчасті, верхні коротше нижніх, безості.
Цвітіння: У вигляді волоті, розміром по 25 см, Цвіте зазвичай в липні-серпні і до пізньої осені.
Освітлення: Віддає перевагу сонцю, в тіні можлива відсутність цвітіння.
Грунт: Підійдуть будь-які добре дреновані, помірно вологі ґрунти. Цукровий міскантус витримує підтоплення грунту. Даний сорт любить вологу і вимагає регулярного поливу, але буде рости і на відносно сухих ґрунтах даючи менше приросту.
Морозостійкість: Висока, молоді рослини рекомендують вкривати на зиму.
Застосування: Однозначно стане чудовою прикрасою Вашого саду. Красиво виглядає біля водойм, каменів. Висаджують групами або поодиноко, красиво виглядає в одиночних посадках на газоні або групових посадках з іншими злаками, низькорослими квітами, темно зеленими хвойними. Можна використовувати при посадці "в ряд" або як "шпалери", але при цьому варто враховувати розмір дорослої рослини і можливості розростання, на відміну від інших міскантус цей сорт характеризується розростанням і висаджують з обмежувачами.


Життєва форма: Декоративний кущ

Рід рослини: Міскантус

Розмір горщику: C2

Тип кореневої системи: Закрита корнева система

Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Як до вас звертатись?
Ваш Email
Телефон
Спосіб доставки
Адреса доставки
Додаткова інформація?
Зверніть увагу, що наложений платіж доступний тільки для плодових рослин. Декоративні рослини відправляються виключно по передплаті.
Payment method
Made on
Tilda