Туя західна Містер Боулінг Бол, Thuja occidentalis Mr. Bowling Ball
Розсадник Данько
575903206073
110.00
грн.
Туя західна Містер Куля Для Боулінгу (Thuja occidentalis Mr. Bowling Ball / Thuja occidentalis Bobazam) - карликовий кулястий хвойний чагарник з ажурною кроною. У ландшафтному дизайні цінується за привабливий вид в будь-який час і компактність форми.
Горщик: С2-С3
Швидкість зростання / розмір: В 10-річному віці діаметр не більше 0,7 м. "Містер Куля для боулінгу" не вимагає стрижки для збереження ідеальної кулястої форми довгий час. Доросла рослина досягає максимум 0,9 м.
Кора: Гладка без тріщин, сіро-коричнева.
Хвоя: Хвоя ниткоподібна, сіро-зелена, м'яка, мереживна. Зберігає свій колір в зимовий період, зі злегка бронзовим відтінком.
Ставлення до світла: Віддає перевагу сонячним місцям але може рости і в легкій півтіні.
Ставлення до вологи: Рекомендуємо регулярний полив.
Обрізка: Рекомендована обрізка на початку весни або в середині літа для формування форми ідеальної кулі.
Вид грунту / грунту: Боулінг Болл до грунтів невибаглива, віддає перевагу свіжим, досить зволоженим дренованих родючі суглинки з слабокислою реакцією .. Кислотність: pH 4,5-6 - рослина ацідофіл (кальцефоб) - надає перевагу кислому грунту.
Особливості: На зиму крону рекомендується пов'язувати або накривати снігозахисним конусом, може пошкоджуватися під вагою снігу.
Застосування: Туя західна Боулінг Болл рекомендується в ландшафті для невеликих присадибних ділянок. Вона прекрасно підходить для багатьох стилів дизайну саду: голландського саду, саду в стилі модерн, гравійного саду, миксбордера, китайського саду, японського саду. Чудово виглядає в рокарії, альпійських гірках, саду хвойних рослин, вересковому саді. Привабливо виглядають бордюри з кулястих туй. Також туя Боулінг Болл підходять для вирощування в контейнерах для прикраси терас, балконів. Відмінно переносить умови міста.
Кліматична зона / зона морозостійкості: 6 - при певному догляді абсолютно вся територія України.


Життєва форма: Декоративний кущ

Рід рослини: Туя

Тип кореневої системи: Закрита корнева система

Розмір горщику: C2/C3

Click to order
Cart
Ваше замовлення
Total: 
Як до вас звертатись?
Ваш Email
Телефон
Спосіб доставки
Адреса доставки
Додаткова інформація?
Зверніть увагу, що наложений платіж доступний тільки для плодових рослин. Декоративні рослини відправляються виключно по передплаті.
Payment method
Made on
Tilda