Пеннісетум лисохвістовий, Pennisetum alopecuroides Black Beauty

Розсадник Данько
608196711124
88.00
грн.
Розмір: Висота в середньому 80-100см (макс 120), ширина максимально до 120 см.
Форма: Трав'янистий багаторічник з декоративним листям і суцвіттями. Зростає щільними, красивими кущиками з темно-зеленим листям. В кінці літа розквітають чорні дуже великі пухнасті качалочки.
Листя: Листя вузьке і довге, спрямоване вгору і в сторони, зі звисаючими вниз кінчиками, восени листя стає темно-жовтим.
Цвітіння: Суцвіття колосоподібні, переважно темно-пурпурові, з'являються в другій половині літа і триматися до осені. Суцвіття спочатку мають сіро-коричневий колір, пізніше стають темнішими, переміщаючись в відтінках фіолетового і сірого кольору.
Освітлення: Віддає перевагу сонцю. Витримує півтінь.
Грунт: Земля повинна бути родючою, що містить гумус і невелику кількість торфу і піску для забезпечення гарної проникності води та повітря. Віддає перевагу помірному зволоженню, не любить перезволоження грунтів, полив в посуху. pH 6 - 7,5
Як правило, зростання почнеться з другої половини травня. Для гарної зимівлі рекомендується замульчувати восени опалим листям і не збирати їх до весни. Крім того, можна додати шар кори, який ізолює від морозу. Це особливо важливо, у молодих рослин протягом 2-3 років після посадки.
Морозостійкість: До -23 ° С. Зимує добре, в без сніжні зими, молоді рослини вимагають укриття.
Використання: Чудово виглядає в рокарії, альпінаріях, міксобордерах в невисоких хвойних садах, композиціях з декоративних трав надаючи простору обсяг і фактуру. Зрізані використовують в створенні букетів. .

Життєва форма: Декоративна трава

Рід рослини: Пеннісетум

Тип кореневої системи: Закрита корнева система

Розмір горщику: C2/C3

Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Як до вас звертатись?
Ваш Email
Телефон
Спосіб доставки
Адреса доставки
Додаткова інформація?
Зверніть увагу, що наложений платіж доступний тільки для плодових рослин. Декоративні рослини відправляються виключно по передплаті.
Payment method
Made on
Tilda