Куничник гостроквітковий Карл Форестер, Calamagrostis acutiflora Karl Foerster
Розсадник Данько
666816457809
110.00
грн.

Виключно декоративний злак, один з найпопулярніших і затребуваних декоративних злаків в світі. Швидко зростає, практично нічим не пошкоджується і у нього тривалий період декоративності. Цінується за строгі вертикальні акценти які створює в саду.

Форма: Міцні стебла, до 2 м заввишки, майже завжди зберігають вертикальне положення, навіть після дощів і вітрів. Листя зелене, блискуче, шириною до 1 см, зберігає свій колір все літо. Зацвітає в першій половині літа. Волоть строго вертикальна, спочатку пухка, злегка рожева, а в кінці літа стають вузькою і набуває жовтуватий пшеничний колір, зберігаючись такою взимку. Норма посадки 5-6 шт / м2.
Розмір: Зазвичай висота його 150 см.
Морозостійкість: Високий, холодноростучий злак, починає відростати дуже рано.
Освітлення: Краще росте на повному сонці, але може виносити і легку тінь.
Грунти: До грунтів не вимогливий, але на вологих ґрунтах без застою води краще росте. Виносить періоди посухи. Нормально себе почуває і на важких глинистих ґрунтах.
Обрізка: Обрізку проводять ранньою весною. Не дає самосів.
Використання: Висаджують в якості фону для інших рослин як шпалери. Добре виглядає в групових і одиночних посадках. Красиво поєднується з барвистими багаторічниками. Можна висаджувати в ряд у вигляді "огорожі".


Життєва форма: Декоративна трава

Рід рослини: Куничник

Тип кореневої системи: Закрита корнева система

Розмір горщику: C2/C3

Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Як до вас звертатись?
Ваш Email
Телефон
Спосіб доставки
Адреса доставки
Додаткова інформація?
Зверніть увагу, що наложений платіж доступний тільки для плодових рослин. Декоративні рослини відправляються виключно по передплаті.
Payment method
Made on
Tilda