Яліцець лускатий Лодері, Juniperus pingii 'Loderi'
Розсадник Данько
734412554727
110.00
грн.
Форма: Карликовий, повільнозростаючий чагарник майже конічної форми. Гілки ростуть вертикально вгору. Виведений в 1926 сером Едмундом Лодері. Дуже морозостійкий, виносить літню спеку і періоди посухи, витримує викиди шкідливих речовин, переносить тінь тільки в молодості.
Швидкість зростання / розмір: Повільнозростаюча рослина, його висота в 10 років становить 0,8 м, доросла рослина досягає висоти 1,5 м і 0,8-1 м в діаметрі. Приростає 5-10 см в рік.
Кора Сіро-коричневого відтінку.
Хвоя: Хвоя голчаста, 3-9 мм довжиною, дуже жорстка, колюча, зазвичай сизувато-зелена.
Освітлення: Ялівець Лодер - теплолюбна рослина, добре розвивається на сонці, витримує легку півтінь.
Ставлення до вологи: Засухостійкий.
Вид грунту: Родючі, підкислені грунти. Кислотність: pH 4,5-5,8 - рослина ацідофіл (кальцефоб) - надає перевагу кислому грунту.
Застосування: Ялівець Лодер прекрасно "впишеться" в ландшафт невеликих присадибних ділянок. Його використовують для багатьох стилів дизайну саду: китайського саду, японського саду, голландського саду, саду в стилі модерн, гравійного саду. Лодер має чудовий вигляд в рокарії, альпійських гірках, альпінаріях, саду хвойних рослин. Ефектно виглядає ялівець Лодер зростаючий сольно посеред зеленого газону і в композиціях по сусідству з різними хвойними рослинами. Фітонциди, що виділяються ялівцями, згубно діють на мікроби, а ефірні масла стимулюють захисні властивості організму.
Морозостійкість: Зона 6


Життєва форма: Декоративне дерево

Рід рослини: Ялівець

Тип кореневої системи: Закрита корнева система

Розмір горщику: C2/C3

Click to order
Cart
Ваше замовлення
Total: 
Як до вас звертатись?
Ваш Email
Телефон
Спосіб доставки
Адреса доставки
Додаткова інформація?
Зверніть увагу, що наложений платіж доступний тільки для плодових рослин. Декоративні рослини відправляються виключно по передплаті.
Payment method
Made on
Tilda