Ялівець лускатий Блю Карпет, Juniperus sguamata Blue Carpet
Розсадник Данько
749012653467
110.00
грн.
Швидко зростаючий хвойний вічнозелений чагарник, що досягає до десяти років висоти 0,3 м, діаметру - 1,5 м. Крона плоска, широка. Хвоя колюча сріблясто-блакитна. Плоди - темно-сині з білястим восковим нальотом шишкоягоди. Цінується садівниками і ландшафтними дизайнерами за яскравий колір хвої і невибагливість. Завдяки відносно швидкому зростанню цей сорт надзвичайно популярний як грунтопокривна рослина.
Форма: Сланкий Ялівець з плоскою кроною і опущеними пагонами, який має блакитні жорсткі пагони, а також м'яку, лускату хвою.
Розмір: Висота 0,3 - 0,5 м., І ширина 1,5 - 2,5 (3) м .; річний приріст у висоту 3 см, завширшки 10-20 см.
Швидкість зростання: Швидко зростаючий сорт.
Тривалість життя: Понад 200 років.
Хвоя: Насиченого сріблясто-блакитного кольору, голчаста, коротка, загострена, 6 - 10 мм завдовжки і 1,5 мм шириною.
Світло: Сонячне місце. Молоді рослини можуть страждати від весняного сонця, можна додатково затіняти в кінці зими - початку весни.
Грунт: Невимогливий, росте на всіх сухих і свіжих, добре дренованих, а також бідних грунтах, від кислих до лужних. Краще зростання на родючих ґрунтах, але в основному варто уникати всього двох чинників: близько розташованих ґрунтових вод і засоленого грунту.
Морозостійкість: Зона морозостійкості 5a.
Посадка: Розмір посадкової ями залежить від величини кома саджанця. На вологих ґрунтах на дні посадкової ями варто зробити дренаж з шару щебеню або битої цегли додаючи пісок. Ґрунтова суміш робиться в співвідношенні 2: 1: 1 з торфу, піску і дернової землі відповідно. Перед тим, як посадити Ялівець в посадкову лунку, шийку куща слід витягнути поверх землі. Після посадки пристовбурні кола рослини потрібно регулярно прополювати від бур'янів, бажано замульчувати шаром торфу, кору (навесні мульчу прибирають, щоб уникнути загнивання коренів). Добре відгукується на дощування крони водою. При груповій посадці відстань між рослинами повинна бути 2м, з огляду на їх розмір.
Обрізка: Для формування більш густий крони проводять легку обрізку. Навесні можна проводити санітарку обрізку видаляючи сухі та зламані пагони.
Використання: Для одиночних посадок і невеликих груп в парковому ландшафті і на присадибних ділянках, для озеленення кам'янистих садів, схилів, альпійських гірок, використовується як почвопокровнікі. Можна виращВербать в контейнерах, тому підійде для озеленення дахів і балконів.

Життєва форма: Декоративний кущ

Рід рослини: Ялівець

Тип кореневої системи: Закрита корнева система

Розмір горщику: C2/C3

Click to order
Cart
Ваше замовлення
Total: 
Як до вас звертатись?
Ваш Email
Телефон
Спосіб доставки
Адреса доставки
Додаткова інформація?
Зверніть увагу, що наложений платіж доступний тільки для плодових рослин. Декоративні рослини відправляються виключно по передплаті.
Payment method
Made on
Tilda