Кизильник гібридний Cotoneaster suecicus "Coral Beauty"
Розсадник Данько
893273695070
110.00
грн.
Походження: Західний Китай. Світом поширився півтора століття назад.
Форма: Низький, приплюснутий до грунту кущ. Він повзе вгору по стіні з нахилом, або «стікає» вниз. Кущ може бути дуже густим.
Розміри: Кизильник Корал Б'юті - низькорослий кущ, здатний вирости до 50 см у висоту, а в ширину закрити територію до 2 м. Кущ дуже розлогий, здатний сильно гілкуватися.
Швидкість зростання: Повільна або повільно-середня.
Морозостійкість: Морозостійкість: зона USDA 5.
Кора і гілки: Пагони розгалужені, стелються, добре вкорінюються.
Листя: Цей кизильник - вічнозелений. Листя блискуче, зелене, розмір не перевищує 2 см.
Цвітіння: Під час цвітіння кущ покривається білими квітами з приємним запахом. Цвіте рясно протягом місяця в травні - червні.
Плоди: плоди світло-червоні і зберігаються на гілках до наступного сезону.
Освітлення: Висаджувати можна як на сонячних ділянках, так і в півтіні. Для посадки в саду краще вибрати місце, закрите від прямих сонячних променів.
Грунт: Грунти підійдуть будь-які, тільки не заболочені. Молоді рослини після посадки потребують частого поливу і мульчування. Можна підгодувати їх азотовмісним добривом.
Догляд: Кизильник горизонтальний має «рідкісну» кореневу систему, тому пересаджувати краще або з контейнерів, або з великою брилою грунту. Невибагливий до інших зовнішніх умов - адаптивний, добре переносить посуху, однак погано почуває себе на заболочених ділянках, сухих ґрунтів. Чагарник посухостійкий, стійкий до хвороб і шкідників.
Обрізка: Обрізку можна проводити в будь-який час року. Кущ легко піддається формуванню, для цього в березні його обрізають на 1/3.
Кущ легко розмножується прикореневими відводками і живцями. Кизильник гібридний Корал Б'юті самостійно розмножувати складно, краще придбати насіння в магазині.
Використання в дизайні: Кизильник гібридний Coral Beauty цінується в ландшафтному дизайні за красу вічнозеленого листя, гарне цвітіння, яскраві плоди. Застосовується в якості почвопокровного рослини в рокарії, на схилах і укосах. Підходить для вирощування в контейнерах.

Життєва форма: Декоративний кущ

Рід рослини: Кизильник

Тип кореневої системи: Закрита корнева система

Розмір горщику: C2/C3

Click to order
Cart
Ваше замовлення
Total: 
Як до вас звертатись?
Ваш Email
Телефон
Спосіб доставки
Адреса доставки
Додаткова інформація?
Зверніть увагу, що наложений платіж доступний тільки для плодових рослин. Декоративні рослини відправляються виключно по передплаті.
Payment method
Made on
Tilda