Туя Західна Філіформіс, Thuja occidentalis Filiformis
Розсадник Данько
956781954124
110.00
грн.
Незвичайний багатостовбурний хвойний чагарник з ниткоподібною яскраво-зеленою хвоєю, своїм виглядом нагадує стіг сіна. Довгі, витончено звисаючі, ниткоподібні пагони роблять тую плакучою. Туя західна Філіформіс декоративна забарвленням і формою крони. Особливо яскраво краса цієї туї видно на світлому тлі стіни будинку або альтанки, тому місце посадки потрібно вибирати особливо ретельно.
Горщик: С2-С3
Розмір: Висота дорослої рослини до 2 м, діаметр 1,5 м. Зростає повільно.
Хвоя: Зелена, ниткоподібна луската, в зимовий період буріє. У період вегетації хвоя яскраво-зелена.
Грунти: До грунтів невимоглива, але краще росте в родючих, вологих, нейтральних, добре дренованих суглинках. Не переносить сухості.
Посадка: Грунт підходить легкий (торф'янисті, сухі і глинисті супеси). Під час висадки в більш важкий грунт на дні посадкової ями необхідний дренажний шар не менше 15 см завтовшки. Посадкова яма викопується під розмір кома рослини, глибиною від 60 до 80 см. Грунтову суміш можна підготувати заздалегідь. Оптимально підійде суміш, що складається з піску, торфу і листової (дернової) землі в співвідношенні 1: 1: 2. Рівень кислотності для туй бажаний в межах 4,5-6 pH. Для кращого росту додають нітроамофоску (на дорослу рослину до 100 м). Необхідно пам'ятати про те, що коренева шийка повинна бути на рівні землі.
Після посадки тую необхідно регулярно поливати, близько 1 разу на тиждень одним відром води на дорослу рослину. Якщо висадка проводилася в жаркий сухий період, то частоту поливів необхідно збільшити. Туя - рослина, яке дуже багато випаровує вологи, тому любить полив і дощування, добре на нього відгукується.
Ставлення до світла: Рекомендується посадка на повному сонці або півтіні, в тіні забарвлення хвої стає менш насиченим.
Морозостійкість: Зимові морози доросла рослина переносить добре.
Обрізка: Навесні пошкоджені сухі пагони видаляють, проводять санітарну обрізку
Особливості: Стійка до засухи, забруднення і задимлення повітря. Однак туї страждають від сонячних опіків у весняний період. Тому їх необхідно вкривати ранньою весною, особливо молоді рослини.
Застосування: Туя західна Філіформіс - красиве оригінальне деревце прекрасно підійде для невеликого саду. Використовують для кам'янистих, вересових садів, альпійської гірки, верескового саду або для міського озеленення для прикраси різних композицій, квітників, фасадів. Підходить для виращВербанія в контейнері. Він надає надзвичайно тонку і ніжну консистенцію ландшафтної композиції. Переносить умови міста.

Життєва форма: Декоративний кущ

Рід рослини: Туя

Тип кореневої системи: Закрита корнева система

Розмір горщику: C2/C3

Click to order
Cart
Ваше замовлення
Total: 
Як до вас звертатись?
Ваш Email
Телефон
Спосіб доставки
Адреса доставки
Додаткова інформація?
Зверніть увагу, що наложений платіж доступний тільки для плодових рослин. Декоративні рослини відправляються виключно по передплаті.
Payment method
Made on
Tilda