Пухироплiдник калинолистний "Діаболо" Physocarpus opulifolius diabolo
Розсадник Данько
451569273727
110.00
грн.
Удостоєний нагороди виставки AGM в Великобританії як кращий новий сорт в 2002р. Листопадний, невибагливий до умов зростання, швидко зростаючий кущ заслуговує Вашої уваги. Розкидистий кущ з спадають гілками, які утворюють густу, напівкулясту крону, висота і діматр рослини можеть досягати 3м., Щорічний приріст до 40 см.
Плоди: Фиолетово-червоні. Теж декоративні.
Квітни: Цвіте 2-3 тижні в червні, численними, блідо-рожевими квітками, зборів зібраними в щитковидні суцвіття діаметром приблизно 5 см.
Кора: У старих кущів лущиться і відшаровується смужками.
Швидкість зростання: Швидкоросла рослина.
Колір листя: Листя фіолетово-червоне, в повній тіні - зелені з невеликим пурпуровим відтінком. Листя розміром і формою нагадують листя калини.
Ставлення до світла: Віддає перевагу сонячним місцям, виносить тінь і півтінь, але це впливає на колір, втрачає інтенсивність забарвлення.
Грунт: Невимоглива, але краще росте на суглинних кислих. Не виносить застою води.
Шкідники: Пухироплiдник дуже стійкий, вкрай рідко уражається шкідниками і хворобами.
Посадка: Контейнерні рослини можна садити весь сезон. Добре переносить пересадку, прижившись, швидко нарощує щільну крону і з 4-5 років цвіте.
Застосування: Дуже добре підходить для створення чудових строкатих живоплотів і контрастних груп. Має декоративність протягом усього вегетативного періоду. Стійкий до міських умов, невибагливий, стане хорошим вибором для озеленення не тільки приватних садів, а й міст. Живоплоти з пузиреплодник краснолістний дуже ефектні, щільні і легкі в догляді. Міхуроплідник Diabolo - відмінний солітер, добре виглядає на тлі зелені, на газоні. Прекрасний фон у вигляді живоплоту для інших рослин.


Життєва форма: Декоративний кущ

Рід рослини: Пухироплiдник

Тип кореневої системи: Закрита корнева система

Розмір горщику: C2/C3

Вам може сподобатись
Click to order
Cart
Ваше замовлення
Total: 
Як до вас звертатись?
Ваш Email
Телефон
Спосіб доставки
Адреса доставки
Додаткова інформація?
Зверніть увагу, що наложений платіж доступний тільки для плодових рослин. Декоративні рослини відправляються виключно по передплаті.
Payment method
Made on
Tilda