Буддлея Веєра Санголд, Buddleja weyeriana Sungold
Розсадник Данько
840264216029
110.00
грн.
Буддлея - один з найкрасивіших видів осінньоквітнучих чагарників, поки ще рідко зустрічається в садах. Вона родом з Китаю, де досягає висоти до 4 м. У наших умовах формується як напівчагарник висотою 1,5-1,8 м
Форма: Швидко зростаючий чагарник вільної форми, виростає висотою до 2 м.
Листя: Ланцетні, в нижній частині вкриті біло-сірими ворсинками.
Квітки: Пахучі, зібрані в довгі (від 50 см) суцвіття, навколишніми метеликами. Цвітуть з липня до жовтня. Цвітіння відбувається на пагонах поточного року. Буддлея виглядає екзотично протягом усього сезону. Навесні молоді пагони красиво згинаються в різні боки і покриваються великим, темно-зеленим листям, розташованим супротивно. На кінцях пагонів з'являються довгі густі пониклі або прямостоячі кисті, що складаються з дрібних бутонів. З липня по жовтень чагарник усипаний яскравими суцвіттями, квітки видають чудовий медовий аромат, що нагадує запах гіацинтів і приваблюють багато бджіл і метеликів.
Обрізка і догляд: Замерзнувши за зиму до кореневої шийки, з середини літа він обростає і рясно цвіте. Перед морозами рекомендується обрізати кущ до 10-15 см, підгорнути і вкрити сухим листям.
Особливості вирощування: Для посадки Буддлеї Вейєри «Sungold» рекомендується вибирати відкрите сонячне місце, захищене від вітру. Садять її в пухкий, водопроникний грунт; сирі ділянки з важким грунтом для буддлеї не підходять. Після посадки рекомендується замульчувати грунт навколо куща соломою або сухим торфом. У спеку, крім регулярного рясного поливу, добре вечорами обприскувати водою листя буддлеї, що створить комфортні для неї умови, подібні з рідними вологими лісами субтропіків.
Морозостійкість: Зимостійкість хороша.
Застосування: Використовується як в групових, так і в одиночних посадках; вона добре поєднується з іншими квітучими чагарниками, Краще поєднувати з низькорослими рослинами, серед яких вона буде домінувати і зможе повністю розкрити свою ніжну красу.

Життєва форма: Декоративний кущ

Рід рослини: Буддлея

Тип кореневої системи: Закрита корнева система

Розмір горщику: C2/C3

Click to order
Cart
Ваше замовлення
Total: 
Як до вас звертатись?
Ваш Email
Телефон
Спосіб доставки
Адреса доставки
Додаткова інформація?
Зверніть увагу, що наложений платіж доступний тільки для плодових рослин. Декоративні рослини відправляються виключно по передплаті.
Payment method
Made on
Tilda