Ялина колюча Глаука Маджестік, Picea pungens Glauca Majestic
Розсадник Хмелева
450.00
грн.
Дуже красиве і декоративне вічнозелене дерево з незвичайно ніжною, густою кроною. Є родзинкою будь-якого саду, парку, садиби. Ефектно виглядає як в одиночних, так і групових посадках. Може використовуватися в якості живої огорожі. Популярний сорт для прикраси в новорічні свята.
Форма: Крона правильна, конічної форми. Гілки горизонтальні, жорсткі. Добре піддається стрижці, але особливо не потребує її, бо від природи має красиву форму. Навесні можна видаляти сухі гілки (санітарна обрізка).
Розмір: Максимальна висота для декоративних посадок - 15м. (В природі до 20м.), Ширина 6м. У 10 років висота 2,5 3м., Ширина 1,1 м.
Хвоя: Дуже густа, пишна, жорстка, 2-3 см завдовжки. Хвоя щільна з восковим нальотом який надає їй біло-сизо блакитного відтінку. Рослина має гостру верхівку.
Шишки: Розмір 6-15 см в довжину, овально-циліндричної форми, світло-зеленого і коричневого кольору.
Коренева система: Широка, поверхнева.
Грунт: До ґрунтів не вибаглива, швидко адаптується до будь-яких умов, але краще росте і розвивається на родючих ґрунтах. Не терпить ущільнення і затоплення грунту, стійка до вологи.
Освітлення: Світлолюбне дерево. Може рости на сонці, витримує тінь. Молодим рослинам важливо створювати затінення на початку весни.
Морозостійкість: Висока.
Особливості: Дуже добре приживається в міських умовах, стійка до пилу, диму, різних газів. Відмінно переносить стрижку. Має високу стійкість до захворювань і шкідників. У спекотну, суху погоду вимагає додаткового поливу і дощування. Добре відгукується на підгодівлю
Тривалість життя: До 300 років.
Використання в дизайні: Завдяки своїй гарній правильній формі крони дуже популярна в ландшафтному дизайні. Така Ялина використовується для декорування садів, парків, садиб, камінь садів. Ефектно виглядає як в одиночних посадках, так і в групових. Прекрасно виглядає на тлі листяних порід дерев. Придатна для створення густих, живоплотів (знижує рівень шуму). Популярний сорт для прикраси в новорічні свята.


Висота саджанця: 90/150 см

Життєва форма: Декоративне дерево

Рід рослини: Ялина

Розмір горщику: В/Г

Тип кореневої системи: Відкритий грунт

Вам може сподобатись
Click to order
Cart
Ваше замовлення
Total: 
Як до вас звертатись?
Ваш Email
Телефон
Спосіб доставки
Адреса доставки
Додаткова інформація?
Зверніть увагу, що наложений платіж доступний тільки для плодових рослин. Декоративні рослини відправляються виключно по передплаті.
Payment method
Made on
Tilda