Ялівець козацький Варієгата, Juniperus sabina Variegata
Розсадник Данько
611076960262
110.00
грн.
Чагарник висотою близько 0,6 м, (максимально до 1 м) і шириною до 1,5 м. Зростає повільніше, ніж батьківський вид. Формує щільний покрив з розпластаних і піднімають пагонів. Верхівки пагонів зігнуті. Гілочки мають білувато-строкате фарбування.
Горщик: C2-C3
Походження: Росте на схилах гір Криму, Кавказу, Південного Уралу, Алтаю, Тянь-Шаню, Монголії, Середньої і Західної Європи, утворюючи зарості.
Гілки: Сланкі, розташовані під кутом по відношенню до землі, коричневого кольору.
Хвоя: Хвоя переважно лусковидна, сіро-зелена зі спонтанно розташованими кремово-жовтими мазками.
Середня тривалість життя дерева: 100 років
Освітлення: Добре росте на сонячних і напівтінистих місцях.
Грунт: Невимогливий до ґрунтових умов. Росте на бідних ґрунтах. Віддає перевагу помірно-сухим, супіщаним і суглинистим, дренованим, нейтральним грунтам. не переносить надлишково перезволожених, засолених грунтів.
Полив: Засухостійкий, тільки молодим рослинам в період активного росту потрібен додатковий полив. Любить дощування крони.
Посадка: При посадці в ряд відстань між кущами має бути не менше півметра. Не забуваємо про догляд за пристовбурим колом, саме це коло буде природним водозбором (лійкою) для регулярного поливу і збору дощової води. Не допускати заростання кола бур'янами, тим більш якісними газонами. Залежно від вологості заливаємо в воронку від 10 до 30 л. води в тиждень. Восени і ранньою весною можна використовувати натуральний компост. Добре окисляти грунт, навколо пристовбурового кола можна за допомогою мульчування дробленою корою сосни.
Особливості: Обрізки не потребує, в разі необхідності - обрізку переносить добре. Відносно стійкий до шкідників і хвороб.
Використання: Підходить для альпінаріїв і рокаріїв, масивів на схилах, однорідних груп і переднього плану змішаних. Добре поєднується з іншими хвойними, з трояндами. Через стійкість до загазованості повітря і посухи широко використовується в садово-паркових насадженнях, а також при складанні ландшафтних композицій. Використовуються в якості грунтовривачів, солітерів на тлі більш високорослих рослин і в альпінаріях.

Життєва форма: Декоративний кущ

Рід рослини: Ялівець

Тип кореневої системи: Закрита корнева система

Розмір горщику: C2/C3

Вам може сподобатись
Click to order
Cart
Ваше замовлення
Total: 
Як до вас звертатись?
Ваш Email
Телефон
Спосіб доставки
Адреса доставки
Додаткова інформація?
Зверніть увагу, що наложений платіж доступний тільки для плодових рослин. Декоративні рослини відправляються виключно по передплаті.
Payment method
Made on
Tilda