Дерен Коуза, Cornus kousa, 230 см

Розсадник Хмелева
615.00
грн.
Походження: Гірські ліси Японії і Кореї.
Форма: Листопадний великий кущ з ярусною горизонтальною кроною.
Розмір: Заввишки і шириною 3-6 м.
Тривалість життя: Більше 50 років.
Листя: Листя яйцевидної форми, довжиною 5-9 см, злегка махрове, темно-зелене. Восени забарвлення від жовтого до вогняно-червоного.
Цвітіння: Дрібні, ледь помітні квітки зібрані в невеликі головчаті суцвіття. Квітки кулястої форми оточені чотирма білими приквітками. Ці «пелюстки» і створюють враження великого квітки до 10 см в діаметрі. Цвіте з кінця травня до кінця червня.
Плоди: плоди їстівні, рожеві, схожі на ягоди малини. Розміром майже 2 см, на довгих черешках. Мають дуже декоративний вигляд.
Коріння: Основне коріння потужне, з великою кількістю тонких коренів, які інтенсивно розгалужуються в верхньому шарі грунту.
Освітлення: Світлолюбний, проте витримує і півтінь.
Грунт: Перевага свіжим піщано-гумусним, від кислих до нейтральних, родючим ґрунтам. Не витримує застій води і вапнування.
Морозостійкість: Витримує температуру до -30 ° С.
Використання в дизайні: Дерен Коуза прикрасить невеликі садиби і клумби, парки в сучасному і азіатському стилі. Восени листя своїм яскравим забарвленням червоних відтінків вносить чудовий акцент в навколишній пейзаж. Декоративності цьому елегантному кущу надає листя навколо суцвіття, в період цвітіння, пофарбоване в сніжно-білий колір - таким чином створює ефект великої квітки. В цей час кущ рясніє такими «квітами». Якщо ви хочете, щоб ваш сад кипів білим піною майже до середини літа - зверніть увагу на це дерево. Американське садове товариство відібрало цю рослину в список «75 кращих рослин для американських садів».

Життєва форма: Декоративний кущ

Рід рослини: Дерен

Тип кореневої системи: Закрита корнева система

Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Як до вас звертатись?
Ваш Email
Телефон
Спосіб доставки
Адреса доставки
Додаткова інформація?
Зверніть увагу, що наложений платіж доступний тільки для плодових рослин. Декоративні рослини відправляються виключно по передплаті.
Payment method
Made on
Tilda