Розсадник декоративних рослин Хмелева

Розсадник Хмелева займається вирощуванням декоративних якісних здорових рослин в пластикових горщиках. Усі саджанці, представлені в каталозі, вирощені розсадником, а не привезені з-за кордону чи викопані в природі.Вони повністю адаптовані до українського клімату. Рослини є придатними для посадки круглорічно.

Розсадник з Івано-Франківської області, що вирощує здорові та якісні декоративні рослини в горщиках та у відкритому грунті. Рослини з закритою кореневою системою можна висаджувати протягом усього року. На усі саджанці в горщиках надається гарантія, при умови дотримання умов пересадки та догляду.

Асортимент рослин

Спеціалізація розсадника - екзотичні або рідкісні кущі та дерева. Майже кожна рослина з асортименту може похизуватись однією чи декількома унікальними характеристиками. Хмелева пропонує дерева-релікти, дерева-легенди, а деякі з рослин взагалі вважались вимерлими і лише після того знайдені та розмножені.
В каталозі зібрані рослини, що походять з різних країн, зокрема Китаю, Японії та США. Асортимент розсадника постійно зростає.

За останні декілька років, розсадник розширив свій асортимент різними сортами туї, самшиту, ялівцю та виноградом Вічі.
Я ще не встигла додати усі рослини з асортименту розсадника, тому краще телефонуйте мені та питайте про те, що вас цікавить
Каталог рослин розсадника Хмелева
Залишились запитання?
Ви можете отримати консультацію або замовити рослини по телефону, через кошик або через наші соц. мережі
Цей сайт використовує cookies задля забезпечення найкращого досвіду від використання кінцевим відвідувачем. Продовжуючи користування сайтом, Ви погоджуєтесь із використанням наших cookies
Close
Made on
Tilda