Про інтернет-магазин Західний Сад

Привіт!
Мене звуть Вікторія і я рада, що ви завітали до мене на сайт, де я продаю саджанці декоративних і плодових рослин.

Дозвольте трохи розповісти про себе. Я молода дівчина, яка дуже любить рослини і вже досить давно мріє мати власний розплідник рослин. Поки, такої можливості у мене немає, тому я домовилася з кількома розплідниками про продаж їх саджанців за ціною, яку вони пропонують власним клієнтам.

На даний момент в асортименті сайту представлені товари трьох розплідників. Один з яких займається декоративними рослинами, а другий - плодовими. Перед тим, як додати товар на сайт, я була в кожному і на власні очі бачила рослини, які вони продають, поетом на 100% впевнена в якості. Я дуже багато знаю про рослини, які продаю, але не встигла ще додати всі свої знання на сайт. Якщо у вас виникнуть питання по догляду або висаджування рослин з представленого асортименту - телефонуйте, я з радістю поділюся своїми знаннями.

Чому обирають Західний Сад

Консультації
Менеджер інтернет-магазину досконально знає усі рослини представлені в каталозі. Але якщо у вас виникне нестандартне запитання по посадці чи догляді за рослиною - ви отримаєте відповідь від агронома розсадника.
Якість саджанців та гарантія
Усі саджанці вирощені в Україні та адаптовані до місцевого клімату. Щоб вам було ще спокійніше, ми зробили гарантію на усі саджанці в контейнерах та при виникнені проблем замінюємо саджанці на аналогічні при дотриманні норм висадки та догляду з вашого боку
Ціни
Купуючи саджанці в інтернет-магазині Західний Сад ви отримуєте саджанці по ціні розсадника без націнки посередника.
Залишились запитання?
Ви можете отримати консультацію або замовити рослини по телефону, через кошик або через наші соц. мережі
Цей сайт використовує cookies задля забезпечення найкращого досвіду від використання кінцевим відвідувачем. Продовжуючи користування сайтом, Ви погоджуєтесь із використанням наших cookies
Close
Made on
Tilda