Багряник японський Пендула, Cercidiphyllum japonicum Pendula

Розсадник Хмелева
604551557351
3695.00
грн.
Інші назви: Багряник плакучий, круглолистник, Cercidiphyllum japonicum 'Pendula', 180 см
Походження: Японія. Росте по берегах річок і в гірських лісах.
Форма: Багатостовбурне дерево або високий чагарник з пірамідальною, зонтиковидною мальовничою кроною. Листопадна рослина.
Розмір: Висота 8-15 м., Ширина 6-9 м., З віком розростається більше в ширину. Річний приріст у висоту 45 см, завширшки - 30 см.
Кора і стовбур: Кора світло-коричнева, з тріщинами. Молоді пагони червоно-коричневі, блискучі.
Листя: Листя серцеподібне, до 8 см в діаметрі. Під час розпускання молоді листочки кармін-червоного кольору. У зрілих листах зелено-блакитна листова пластинка має добре помітний червоний відтінок. Восени листя забарвлюється в різні відтінки від світло-жовтого до темно-червоного.
Цвітіння: Рослина дводомна. Жіночі квітки з пурпурно-червоними маточками, з'являються навесні ще до розпускання листя. Цвітіння не мальовниче.
Коріння: Стрижнева коренева система з великою кількістю тонких поверхневих коренів.
Освітлення: Світлолюбна рослина, але витримує півтінь.
Грунт: Віддає перевагу глибоким, свіжим, плідним грунтам. До кислотності індиферентний.
Морозостійкість: Витримує температуру до -35. Зона морозостійкості: 4-8.
Особливості: Може страждати від пізніх заморозків, на посуху реагує скиданням листя, але після поливу знову швидко відновлюється: відростають пагони і з'являються нові листочки. Осіннє забарвлення на кислих грунтах набагато інтенсивніше. Рослина досить погано переносить пересадку з відкритого у відкритий грунт.
Cercidiphyllum japonicum "Pendula" - плакучий сорт, форма крони виглядає як блакитно-зелений водоспад. The Lousvillee Courier Journal назвав цей багряник як "Велика Благодать" через його надзвичайну майже магічну привабливість. Перед тим як садити багряник цього сорту треба враховувати, що він росте досить швидко, в сприятливих умовах на другому десятку років його крона досягає висоти до 4-5 метрів і шириною до 8-9 метрів.
Золото і вогонь осінньої пори у вашому саду тільки посиляться, якщо серед дерев запалає багряник. Як окреме дерево він теж неодмінно звертатиме на себе увагу. Листя, навіть на відстані, приємно пахне корицею і карамеллю.
Використання в дизайні: Сорт "Pendula" використовують в першу чергу завдяки яскравій орнаментальності крони. Це дерево несе саме по собі високу декоративну цінність, а також для посилення контрасту багряник можна комбінувати з іншими деревами, які мають яскраве осіннє забарвлення вогненних відтінків (клен червоний, дуб червоний). Поодинокі дерева можна висаджувати перед або поруч з приватними будинками, групами або алеями - в парках, біля шкіл.

Розмір горщику: C10

Висота саджанця: 180 см

Рід рослини: Багряник

Тип кореневої системи: Закрита корнева система

Життєва форма: Декоративне дерево

Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Як до вас звертатись?
Ваш Email
Телефон
Спосіб доставки
Адреса доставки
Додаткова інформація?
Зверніть увагу, що наложений платіж доступний тільки для плодових рослин. Декоративні рослини відправляються виключно по передплаті.
Payment method
Made on
Tilda