Сосна звичайна, Pinus Sylvestris

Розсадник Хмелева
1500.00
грн.
Сосна звичайна (Pinus sylvestris) - довгоживуче хвойне дерево, що характеризується виділяється своїм помаранчевим стовбуром. У всьому світі це найбільш поширена сосна і зустрічається вона по всій Євразії. Генетичний різновид величезний, і протягом його поширення існує кілька різних підвидів.

Сосна звичайна, особливо на півночі Європи, економічно важливим видом. Деревина міцна і з нею легко працювати, що робить її чудовою для загальних конструкцій, виготовлення меблів та целюлозно-паперової промисловості. Застосовується також для стабілізації піщаних ґрунтів.

Дерево толерантне до поганих грунтів, посухи та морозів і зустрічається в різних кліматичних умовах та екологічних середовищах проживання. Це піонерський вид, здатний заселити бідні на поживні речовини ґрунти в порушених районах. Він не переносить забруднення повітря та навантажених солями вітрів і, як правило, перемагає більш родючі грунти. Дерево росте на висотах від рівня моря до 2600 м.

Висота саджанця: 90/120 см

Життєва форма: Декоративне дерево

Рід рослини: Ялина

Розмір горщику: С25

Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Як до вас звертатись?
Ваш Email
Телефон
Спосіб доставки
Адреса доставки
Додаткова інформація?
Зверніть увагу, що наложений платіж доступний тільки для плодових рослин. Декоративні рослини відправляються виключно по передплаті.
Payment method
Made on
Tilda