Туя західна Холмструп

Розсадник Хмелева
850.00
грн.
Туя Холмструп – одне з найпопулярніших декоративних вічнозелених рослин з красивою кроною. Така популярність пояснюється універсальністю многолетника: зберігає зелене забарвлення на протязі всього року, практично не має потреби в обрізанні, чудово переносить зими і швидко адаптується на новому місці.
Форма: Хвойне дерево з щільною густою кроною (має найбільш щільну крону серед усіх сортів туї західної, Холмструп прекрасна альтернатива високорослим туям для живоплотів). Максимально зростає до 2-3 метрів і навіть без формувальній стрижки зберігає свою правильну колоновидную форму, що є величезним плюсом.
Розмір: Висота дорослої рослини досягає 2-3 м, при ширині 0,8-1-1,2 м. Висота рослини до 10 років 1,5 м при діаметрі крони до 0,6 м.
Швидкість зростання: Зредняя, близько 10-15 см в рік.
Пагони: Плотнорасположенные, порівняно короткі, сильно сплощені пагони.
Хвоя: Ніжна на дотик, густа, темно-зелена, луската. Не змінює забарвлення протягом року.
Коренева система: Поверхнева.
Освітлення: Тіньовитривала, але на сонці завжди яскравіше за кольором і щільніше по формі. У тіні крона рідшає без достатнього фотосинтезу. Для одержання щільної живоплоту лицьова частина повинна добре освітлюватися прямими сонячними променями, при цьому з іншого боку може стояти глухий паркан, але найкращий результат при посадці вздовж звичайної сітки, яка не є перепоною для прямого сонячного світла.
Грунт: Невимоглива, підходить легкі грунти (торф'янисті, сухі і глинисті супіски), зростає на слабокислих і слаболужних грунтах. При висадці в більш важкий грунт на дні посадкової ями необхідний дренажний шар не менше 15 см завтовшки. Позитивно реагує на вміст вапна, редпочитает помірно вологе середовище, виключаючи стоячі або ґрунтові води і пересихання субстрату.
Посадка/уход: При посадке корневая шейка должна находиться на уровне земли. Для посадки в живой изгороди саженцы рекомендуется высаживать на растоянии 0,5-0,6 м. После посадки тую необходимо регулярно поливать, около 1 раза в неделю одним ведром воды на взрослое растение. Если высадка производилась в жаркий сухой период, то частоту поливов необходимо увеличить. Туя - растение, которое испаряет много влаги, поэтому любит полив и дождевание, хорошо на него отзывается. Молодые растения страдают от солнечных ожогов в весенний период, поэтому их необходимо укрывать.
Обрізка: Навесні необхідно видаляти сухі гілки. При формуванні крони необхідно зрізати не більше ніж 1/3 довжини пагона.
Морозостійкість: Висока
Застосування: Використовується в одиночних і групових посадках, для невеликих кам'янистих садів, садів в японському стилі, для прикраси композицій або створення вічнозеленої живоплоту, вирощування в контейнерах.

Висота саджанця: 110 см / 140 см

Життєва форма: Декоративне дерево

Рід рослини: Туя

Розмір горщику: С3/С7

Тип кореневої системи: Закрита корнева система

Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Як до вас звертатись?
Ваш Email
Телефон
Спосіб доставки
Адреса доставки
Додаткова інформація?
Зверніть увагу, що наложений платіж доступний тільки для плодових рослин. Декоративні рослини відправляються виключно по передплаті.
Payment method
Made on
Tilda