Туя західна Холмструп, Thuja occidentalis Holmstrup

Розсадник Хмелева
165.00
грн.
Туя Холмструп - одна з найпопулярніших декоративних вічнозелених рослин з красивою кроною. Подібна популярність пояснюється універсальністю багатолітника: зберігає зелене забарвлення протягом всього року, практично не потребує обрізку, прекрасно переносить зими і швидко адаптується на новому місці.
Форма: Хвойне дерево з щільною густою кроною (має найщільнішу крону серед всіх сортів туї західної, Холмструп прекрасна альтернатива високорослим туям для живоплотів). Максимально виростає до 2-3 метрів і навіть без формувальної стрижки зберігає свою правильну Колоновидну форму, що є величезним плюсом.
Розмір: Висота дорослої рослини досягає 2-3 м, при ширині 0,8-1-1,2 м. Висота рослини в 10 років 1,5 м при діаметрі крони до 0,6 м.
Швидкість зростання: Середня, близько 10-15 см в рік.
Пагони: Густорозташовані, відносно короткі, сильно сплющені пагони.
Хвоя: Ніжна на дотик, густа, темно-зелена, луската. Не міняє забарвлення протягом року.
Коренева система: Поверхнева.
Освітлення: Добре росте в тіні, але на сонці завжди яскравіша по забарвленню і щільніша за формою. У тіні крона рідшає без достатнього фотосинтезу. Для отримання щільного живоплоту лицьова частина повинна добре висвітлюватися прямими сонячними променями, при цьому з іншого боку може стояти глухий паркан, але кращий результат при посадці уздовж звичайної сітки, яка не є перешкодою для прямого сонячного світла.
Грунт: Невибаглива, підходять легкі грунти (торф'янисті, сухі і глинисті супеси), зростає на слабокислих і слабколужних грунтах. Під час висадки в більш важкий грунт на дні посадкової ями потрібний дренажний шар не менше 15 см завтовшки. Позитивно реагує на вміст вапна, надає перевагу помірно вологим середовищам, виключаючи стоячі грунтові води і пересихання субстрату.
Посадка / догляд: При посадці коренева шийка має перебувати на рівні землі. Для посадки в живопліт саджанці рекомендується висаджувати на відстані 0,5-0,6 м. Після посадки тую необхідно регулярно поливати, близько 1 разу на тиждень одним відром води на дорослу рослину. Якщо висадка проводилася в жаркий сухий період, то частоту поливів необхідно збільшити. Туя - рослина, яка випаровує багато вологи тому любить полив і дощування, добре на нього відгукується. Молоді рослини страждають від сонячних опіків в весняний період, тому їх необхідно вкривати.
Обрізка: Навесні необхідно видаляти сухі гілки. При формуванні крони необхідно зрізати не більше ніж 1/3 довжини пагона.
Морозостійкість: Висока
Застосування: Використовується в одиночних і групових посадках для невеликих кам'янистих садів, садів в японському стилі, для прикраси композицій або створення вічнозеленої живоплоту, вирощування в контейнерах.

Висота саджанця: 110 см / 140 см

Життєва форма: Декоративне дерево

Рід рослини: Туя

Розмір горщику: С3/С7

Тип кореневої системи: Закрита корнева система

Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Як до вас звертатись?
Ваш Email
Телефон
Спосіб доставки
Адреса доставки
Додаткова інформація?
Зверніть увагу, що наложений платіж доступний тільки для плодових рослин. Декоративні рослини відправляються виключно по передплаті.
Payment method
Made on
Tilda