Клен сірий, 180 см

Розсадник Хмелева
848252578459
1490.00
грн.
Походження: Центральний Китай.
Форма: Невелике листопадне дерево з розсипчастою овальною кроною, з віком набуває закругленої форми, або декоративний кущ з декількома стовбурами.
Розмір: Зростає висотою від 6 до 10 м, з віком стає розлогою. Росте повільно. Щорічний приріст у висоту 10-20 см, завширшки 10-15 см Після 40 років зростання ще більше сповільнюється. В арборетумі Тинсен у віці 45 років досяг 6 м заввишки і 5,5 м в ширину.
Кора і стовбур: Пагони і гілки гладкі, від коричневого до світло-червоних, кора вкрита берестой, яка лущиться і відшаровується клаптями, завдяки чому клен сірий надзвичайно привабливий взимку. Забарвлення деревини проявляється на четвертому році життя. Молоді пагони покриті шовковистим опушенням.
Листя: супротивні, трилопатеві, яйцевидні, слабо поділено на частки. Довжина 3-6 см, ширина 1,5-4 см, темно-зелені зверху, сіро-блакитний знизу. Листяні живці та прожилки злегка опушені. Осіння забарвлення - від яскраво-оранжевого до кармінно-червоного.
Цвітіння: Квіти опушені, зеленого кольору, зібрані невеликими групами в суцвіття-щитки. Цвіте в травні.
Плоди - Крилатки, близько 3 см завдовжки, товсті, опушені. Дозрівають у вересні.
Коріння: Коренева система помірно широка, має багато тонких поверхневих корінців.
Освітлення: освітлення невибагливий, тіньовитривалий, але в тіні осіннє забарвлення менш яскраве.
Грунт: Віддає перевагу родючим, але добре дреновані грунти, від слабокислих до слаболужних. Цей вид менш вимогливий, ніж інші клени, і взагалі непогано розвивається на різних типах грунту. Хоча на перезволожених і дуже родючих грунтах осіннє забарвлення менш яскраве і з'являється пізніше.
Морозостійкість: Витримує морози до -35. Зона морозостійкості: 4-8.
Особливості: Захворювання невідомі. Чутливий до тривалої посухи та екологічних стресів.
Використання в дизайні: Завдяки архітектурі стовбура і гілок, незвичайної корі і осінньому забарвленням листя, дерево має прекрасний декоративний вигляд в будь-який час року. Цей клен підходить для озеленення як невеликих садів, так і парків. Рекомендується висаджувати солітером, невеликими групами, поблизу водойм. Дуже ефектно виглядає з підсвічуванням знизу, яке малює всі нюанси кори, стовбура і гілок.
Клен сірий - один з найбільш красивих декоративних кленів. За зовнішнім виглядом і використанні в ландшафтному дизайні близький до берези річковий (Betula alba), в першу чергу завдяки не властивою кленам корі, трійчастим листям і яскравим осіннім забарвленням.

Життєва форма: Декоративне дерево

Життєва форма: Декоративний кущ

Тип кореневої системи: Закрита корнева система

Рід рослини: Клен

Розмір горщику: C10

Висота саджанця: 160 см

Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Як до вас звертатись?
Ваш Email
Телефон
Спосіб доставки
Адреса доставки
Додаткова інформація?
Зверніть увагу, що наложений платіж доступний тільки для плодових рослин. Декоративні рослини відправляються виключно по передплаті.
Payment method
Made on
Tilda