Клен сірий, Acer griseum

Розсадник Хмелева
848252578459
1490.00
грн.
Походження: Центральний Китай.
Форма: Невелике листопадне дерево з розсипчастою овальною кроною, з віком набуває закругленою форми. Також, може рости як декоративний кущ з декількома стволами.
Розмір: Зростає висотою від 6 до 10 м, з віком стає розлогим. Зростає повільно. Щорічний приріст у висоту - 10-20 см, в ширину - 10-15 см. Після 40 років зростання ще більше сповільнюється. У арборетумі Тінсі у віці 45 років досяг 6 м заввишки і 5,5 м в ширину.
Кора і стовбур: Пагони і гілки гладкі, від коричневих до світло-червоних, кора покрита берестою, яка лущиться і відшаровується клаптями, завдяки чому клен сірий надзвичайно привабливий взимку. Забарвлення деревини проявляється на четвертому році життя. Молоді пагони покриті шовковистим опушенням.
Листя: супротивні, трилопатеві, яйцевидні, слабо розділені на частки. Довжина 3-6 см, ширина 1,5-4 см, темно-зелені зверху, сіро-блакитні знизу. Листові живці і прожилки злегка опушені. Осіннє забарвлення - від яскраво-оранжевого до кармін-червоного.
Цвітіння: Квіти опушені, зеленого кольору, зібрані невеликими групами в суцвіття-щитки. Цвіте в травні.
Плоди: Крилатки, близько 3 см завдовжки, товсті, опушені. Дозрівають у вересні.
Коріння: Коренева система помірно широка, має багато тонких поверхневих корінців.
Освітлення: До висвітлення невибагливий, тіньовитривалий, але в тіні осіннє забарвлення менш яскраве.
Грунт: Віддає перевагу родючим, але добре дренованим грунтам, від слабокислих до слаболужних. Цей вид менш вимогливий, ніж інші клени, і взагалі непогано розвивається на різних типах ґрунту. Хоча на перезволожених і занадто родючих ґрунтах осіннє забарвлення менш яскраве і з'являється пізніше.
Морозостійкість: Витримує морози до -35. Зона морозостійкості: 4-8.
Особливості: Захворювання невідомі. Чутливий до тривалої посухи і екологічних стресів.
Використання в дизайні: Клен сірий - один з найкрасивіших декоративних кленів. За зовнішнім виглядом і використанням в ландшафтному дизайні близький до берези річкової (Betula nigra). Завдяки архітектурі стовбура і гілок, незвичайно корі і осінньому забарвленню листя, дерево має прекрасний декоративний вигляд в будь-який час року. Цей клен підходить для озеленення як невеликих садів, так і парків. Рекомендується висаджувати солітером, невеликими групами, поблизу водойм. Дуже ефектно виглядає з підсвічуванням знизу, яке малює всі нюанси кори, стовбура і гілок.

Життєва форма: Декоративне дерево

Життєва форма: Декоративний кущ

Тип кореневої системи: Закрита корнева система

Рід рослини: Клен

Розмір горщику: C10

Висота саджанця: 160 см

Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Як до вас звертатись?
Ваш Email
Телефон
Спосіб доставки
Адреса доставки
Додаткова інформація?
Зверніть увагу, що наложений платіж доступний тільки для плодових рослин. Декоративні рослини відправляються виключно по передплаті.
Payment method
Made on
Tilda