Туя Західна Ерікодес, Thuja occidentalis Ericoides

Розсадник Данько
469396982701
110.00
грн.
Гармонійно виглядає в групових посадках, а також в якості солітера на тлі акуратного зеленого газону. Послужить центром композиції кам'янистих гірок та інших ландшафтних творів. Поєднується з великих квітках декоративними культурами та квітами, наприклад, трояндами. Дуже популярна рослина для любителів вистригати різноманітні геометричні фігури, відмінно піддається стрижці і фігурної формуванні в топіарне мистецтві куля, піраміда, куб, конус.
Синоніми: Туя західна Ельвангера, Туя західна Ялінкавангера, Туя вересковидна, Туявересковидна, Туя західна Ellwangeriana, Туя Елвангера, Туя Ellwangeriana.
Горщик: С2-С3
Форма: Середня висота рослини - 1-1,5 м. Досягає висоти 2-3 м. Щорічний приріст 5 - 10 см. Широконічний чагарник з незвичайною вересковидною хвоєю. У молодому віці має щільну, кулясту форму, яку необхідно постійно стригти. Інакше з віком туя випускає верхівку, оголюючи низ стовбура хвоя стає пухкою і схильною до нахилу від вітру.
Туя західна Ерікоідес (Ericoides) Відрізняється помірними темпами зростання. Річний приріст становить 5-10 см в ширину і висоту. Щоб остаточно вирости, дереву потрібно до 20 років. Туя західна вересковідная займає високі позиції в ландшафтному дизайні прибудинкових та комерційних територій.
Особливості туї західної Ерікоідес: Відрізняється нетиповою будовою хвоїнок, особливо в юнацькому віці. Підростаючи, рослина змінює форму. Лінійна хвоя поступово перетворюється в голковидну.
Шишки: рідкісні, довгасто-яйцеподібні, довжиною близько 1 см коричневі. При появі шишок рекомендуємо прибирати їх для зростання густішої хвої.
Крона і хвоя: Зеленого кольору, декоративна, гольчата. Взимку фарбується в бронзовий з коричневим відтінком, навесні швидко відновлюється звичний колір забарвлення. У ранньому і юнацькому віці хвоя злегка асиметрична, з роками стає правильною, рівною колонновидною. Відрізняється м'якістю, лусчатою структурою.
Коренева система туї західної Ерікоідес (Ericoides): Поверхнева, коріння проростає за межі кордонів крони. Саджанці та дорослі екземпляри добре переносять транспортування і пересадку.
Вибір грунту, умови зростання: Туя західна Ерікоідес (Ericoides) НЕ вибаглива до грунтів, однак варто приділити увагу кислотності. Не варто використовувати занадто важкі, перенасичені добривами грунти. Зростає на різних грунтах, але любить родючі суглинки, може переносити сухість грунту і надмірне зволоження. Грунт підходить легкий (торф'янисті, сухі і глинисті супеси). Під час висадки в більш важкий грунт на дні посадкової ями необхідний дренажний шар не менше 15 см завтовшки.
Кислотність: pH 4,5-6 - рослина ацідофіл (кальцефоб) - любляча кислий грунт
Морозостійкість: Зона: 5 - абсолютна морозостійкість на всій території України.

Життєва форма: Декоративний кущ

Рід рослини: Туя

Тип кореневої системи: Закрита корнева система

Розмір горщику: C2/C3

Вам може сподобатись
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Як до вас звертатись?
Ваш Email
Телефон
Спосіб доставки
Адреса доставки
Додаткова інформація?
Зверніть увагу, що наложений платіж доступний тільки для плодових рослин. Декоративні рослини відправляються виключно по передплаті.
Payment method
Made on
Tilda