Саджанці Груші Дюшес

Колинківці
70.00
грн.
Дерево груші Дюшес відноситься до невибагливих культур. Вирощувати його можна на будь-якому грунті. Але для отримання високої врожайності необхідно вибирати родючий і вологий грунт.
Крім відмінних смакових якостей груша Дюшес характеризується високим імунітетом до парші. Але ось проти попелиці та медяниці необхідно здійснювати профілактичну обробку.
На гілках квітки утворюються пізно, але зате красуються вони на дереві довго. Всі вони зібрані в красиві суцвіття. Вони абсолютно не бояться зміни погоди.
На 5-6 рік з моменту посадки можна побачити на дереві перші плоди. Всі плоди мають великі розміри, так як вага одного сягає 160-190г. З одного дорослого дерева можна отримати 160-260 кг солодких груш. Груша Дюшес може бути літньою і зимовою. Плоди у літньої подовжені і мають нервову хвилясту поверхню. Характеризуються приємним солодкуватим запашним ароматом. Шкірка у них тонка і блискуча. Відрізнити стиглі фрукти можна за наявністю жовтої шкірки, посипаної дрібними чорними крапками. Завдяки їм плоди набувають ще більшої привабливості

Життєва форма: Плодове дерево

Рід рослини: Груша

Тип кореневої системи: Відкритий грунт

Розмір горщику: В/Г

Вам може сподобатись
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Як до вас звертатись?
Ваш Email
Телефон
Спосіб доставки
Адреса доставки
Додаткова інформація?
Зверніть увагу, що наложений платіж доступний тільки для плодових рослин. Декоративні рослини відправляються виключно по передплаті.
Payment method
Made on
Tilda