Саджанці Горіху пекан Weihita

Колинківці
160.00
грн.
Пекан - перехресно запилююче дерево. Для отримання стабільних і високих урожаїв необхідно, щоб неподалік один від одного росли (на відстані мінімум 8-10 метрів) дерева різних сортів.

Маса плоду 8-10-12гр
Сорт: Самоплідний.
Походження: Північна Америка.
Тривалість життя: При посадці саджанцем становить 50-70 років, при посадці горіхом 300-400лет.
Форма: Високе листопадне дерево, крона широка, розлога, куляста, доросла рослина досягає 40 - 60 м висоти і діаметром до 40 м. Стовбур прямий, діаметром 2-3 м, покритий сіро-коричневою тріснутою корою.
Швидкість зростання: Молоді саджанці ростуть досить повільно. Протягом року стебло додає до 30 сантиметрів. До трьох років зростання буде близько 60 сантиметрів на рік.
Коренева система: Змішаного типу, бічні і центральні коріння сильно розвинені.
Листя: Велике, довжиною близько 50 см, яскраво-зелене, непарноперисте, складається з декількох супротивних, подовжено-ланцетних листів.
Квітки: Чоловічі - пониклі, багатоквіткові сережки, формуються в пазухах листків і в підставах пагонів поточного року. Жіночі - сидячі, зібрані в колоскові суцвіття по 3 - 10 штук, формуються на кінцях молодих пагонів. Запилення відбувається переважно за допомогою вітру, тому для зав'язі необхідно сусідство інших дерев.
Плоди: Довгасті, кістянки довжиною 6 8 см, шириною 2 3 см, в залежності від сорту, зібрані в пучки по 3-11 штук. Покриті м'ясисто-шкірястою оболонкою, яка при дозріванні твердне і розколюється. Кісточка (горіх) овальної форми, із загостреною вершиною. Поверхня горіха гладка, блискуча, ребриста, коричневого відтінку. Усередині міститься їстівне масляниста ядро солодкуватого смаку, за формою нагадує ядро волоського горіха, але відрізняється від свого родича відсутністю перегородок і більш згладженими звивинами. Плодоношення рясне, щорічне, сіянці починають плодоносити в 9-11 років, щеплені дерева на 4-5 рік після посадки.
Освітлення: Сонце, півтінь.
Грунт: Глибоко родючий, пухкий, дренирований, без застою води.
Полив: Рясний.
Посадка: Вирощують насінням і вегетативним шляхом. Посадкова яма повинна бути глибокою і широкою, щоб не поламати відростки, бажано, щоб грунт був родючим і м'яким. Якщо грунт з домішкою глини, то можна попередньо досипати піску, створити дренування. Таким чином, вода після поливу не застоюватиметься. Після посадки потрібно встановити поруч рівну опору, до якої підв'язується саджанець, рясно полити, пристовбурні кола бажано замульчувати. Потрібно періодично прополювати пристовбурні кола.
Основа догляду за Пеканом - регулярний полив і підгодівля. Влітку не допускати, щоб грунт пересихав. Коріння дерева повинне бути постійно змочені, тому в посушливі періоди збільшити кількість поливів. Є рекомендації періодично зволожувати листя, використовуючи метод дощування.
Обрізка: Навесні необхідно проводити санітарну і формуючу обрізку, видаляючи сухі пошкоджені гілки.
Морозостійкість: До -36.
Особливості: Висока стійкість до хвороб. У молодих рослин дуже чутлива коренева система, це слід враховувати при посадці і транспортуванні.

Життєва форма: Плодове дерево

Рід рослини: Горіх пекан

Тип кореневої системи: Відкритий грунт

Розмір горщику: В/Г

Вам може сподобатись
Click to order