Саджанці Яблуні Пінова

80.00
грн.
Німецький сорт яблук, рекомендований до промислового вирощування. Він має один недолік — при неакуратному збиранні на плодах залишаються вм'ятини, що погіршує товарний вигляд. Переваг цей сорт має куди більше — він перевищує практично всі сучасні сорти за врожайністю та імунітетом до більшості захворювань, які завдають збитків яблучним садам.
Зйомна зрілість плодів настає у вересні, проте вони не осипаються і збирати врожай можна протягом місяця. У плодосховищі врожай може зберігатися до 8 місяців. Вага яблук — 150-170 г. Форма конусоподібна. Шкірочка тоненька, з легким блиском, жовто-зелена з розмитим рум'янцем. Смак збалансований, за результатами дегустації в різні роки ці яблука отримали оцінку 4,7-4,9 з 5 можливих балів.
Рекомендована схема посадки для промислових садів — 4х2 м. Для запилення варто висадити поруч яблуні сортів Мелроуз, Ельстар, Гала, Голден Делішес, Айдаред, Глостер, Чемпіон. Врожайність стабільна, плодоносить цей сорт щорічно, тому потребує підживлення. Крона схильна до загущення і утворення надмірної в'язі, тож варто проводити розчистку крони й видаляти зайву в'язь, щоб яблука, які залишилися, набули достойних розмірів.
Вам може сподобатись
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Як до вас звертатись?
Ваш Email
Телефон
Спосіб доставки
Адреса доставки
Додаткова інформація?
Зверніть увагу, що наложений платіж доступний тільки для плодових рослин. Декоративні рослини відправляються виключно по передплаті.
Payment method
Made on
Tilda