Саджанці Персика Київський Ранній

120.00
грн.
Сорт, який вивели для умов України ще у 1939 році. Вирізняється можливістю зібрати ранній врожай, морозостійкістю, а також здатністю протистояти таким грибковим захворюванням, як клястероспоріоз та борошниста роса, а от кучерявість листя для цього сорту може стати проблемою.
Плодоносить на 3-4 рік після висадки на постійне місце вирощування. Персики починають достигати в середині липня. Вага плодів — 90-100 г, м'якоть зеленкувата, приємного солодкого смаку. З одного дерева можна зібрати 35-50, а то й 60 кг плодів.
Якщо зняти врожай до повного дозрівання, персики мають прекрасні транспортні властивості. А от якщо персики достигають, вони стають дуже ніжними та м'якими і транспортувати їх вже складно.
Сорт є еталоном морозостійкості, він прекрасно почувається й плодоносить навіть на півночі України.
Рекомендована схема висадки 4х4 м. Сорт самоплідний, проте наявність поруч запилювачів позитивно вплине на врожай. Варто обирати для висадки захищену від вітрів і протягів сонячну ділянку. Приділяйте увагу розчищенню крони — вона схильна до загущування, що погіршує смакові якості плодів і їхні розміри.
Вам може сподобатись
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Як до вас звертатись?
Ваш Email
Телефон
Спосіб доставки
Адреса доставки
Додаткова інформація?
Зверніть увагу, що наложений платіж доступний тільки для плодових рослин. Декоративні рослини відправляються виключно по передплаті.
Payment method
Made on
Tilda