Саджанці Сливи Стенлі

100.00
грн.
Сорт американської селекції, що належить до сімейства слив-угорок. Сорт протистоїть більшості грибкових захворювань, але вражається сірою гниллю. Успішно протистоїть зимовим морозам, а от в зонах, де можливі заморозки вже у вересні, висаджувати сливи Стенлі не варто, оскільки не встигне визріти урожай. Втім, для всієї території України цей сорт цілком прийнятний і гарно себе зарекомендував.
Врожай достигає у вересні. Сливи мають вагу близько 50 г, насичений темно-фіолетовий колір шкірки, смак приємний і делікатний. Кісточка відділяється з певними зусиллями. М'якоть щільна, помірно соковита, тому плоди придатні для приготування чорносливу. Прекрасна транспортабельність. У холодильнику чи погребі зібрані сливи можуть лежати до 15 днів.
Сорт сонцелюбний, потребує родючих грунтів і періодичного поливу — без цього дерево починає скидати плоди. Слива частково самоплідна і для підвищення врожайності рекомендується висаджувати поруч такі сорти слив, як Емпрес, Президент, Блюфрі. Схема посадки 4х4 м.
Вам може сподобатись
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Як до вас звертатись?
Ваш Email
Телефон
Спосіб доставки
Адреса доставки
Додаткова інформація?
Зверніть увагу, що наложений платіж доступний тільки для плодових рослин. Декоративні рослини відправляються виключно по передплаті.
Payment method
Made on
Tilda