Саджанці Яблуні Папіровка

70.00
грн.
Сорт виведено в Прибалтиці в 19 столітті, що робить його досить давнім та перевіреним часом. Підходить для вирощення на усій території Украіни, оскільки є надзвичайно зимостійким та не піддається хворобам. Невибагливий до грунтів.

До переваг сорту можна віднести раннє дозрівання та скороплідність. Ще з собливостей можна виділити той факт, що яблуня в молодому віці родить великими плодами, а з віком збільшується врожайність та зменшується розмір плоду.
Плоди в сорту середнього і великого розміру. Вага - 100-180 г.
Яблука середнього і великого розміру, вагою 100-180 грам.

Смак яблук кисло-солодкий з характерною кислинкою. Форма плодів конічна, в великих яблук тригранна. Збоку можна помітити тонкий гострий шов. М'якоть яблук ніжна, білого кольору зі слабким ароматом. Шкірка плодів тонка, ніжна, гладенька з характерними цятками зеленого або білого кольору.
Термін дозрівання: кінець липня - початок серпня в залежності від кліматичних умов.
Термін зберігання яблук сорту "Папировка" - 2 - 4 тижні. Ідеально підходять для вживання в свіжому вигляді, для виготовлення соків, компотів, сухофруктів і варення
Вам може сподобатись
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Як до вас звертатись?
Ваш Email
Телефон
Спосіб доставки
Адреса доставки
Додаткова інформація?
Зверніть увагу, що наложений платіж доступний тільки для плодових рослин. Декоративні рослини відправляються виключно по передплаті.
Payment method
Made on
Tilda