Саджанці Хурми Божий Дар

180.00
грн.
Сорт української селекції. Створений для кліматичних умов, притаманних Україні, тож має здатність втримувати морози до -37°С. Має гарний імунітет проти захворювань.
Сорт самоплідний, оскільки на ньому є і чоловічі, і жіночі квіти. Це є перевагою, оскільки хурма Божий Дар не потребує запилювачів і сама може бути запилювачем для хурми інших сортів.
Дерево не дуже високе — до 3,5 м, скороплідне — родити починає вже на третій рік вирощування на постійному місці. Належить до ранніх сортів — плоди можна збирати вже у вересні.
Хурма цього сорту яскраво-помаранчева, по мірі достигання темніє. Вага плодів — до 120 г, смак солодкий і вишуканий, без терпкості. Плоди транспортабельні і можуть зберігатися до 1 місяця. Якщо зняти хурму трошки недозрілою, зберігатися вона буде довше, проте смакові якості погіршаться.
Висаджувати хурму можна у землі різної якості, рекомендована схема посадки — 4х5. Слід приділяти увагу формуючій обрізці та поливу для забезпечення належної врожайності. Без поливи під час посухи дерево може скидати плоди.
Вам може сподобатись
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Як до вас звертатись?
Ваш Email
Телефон
Спосіб доставки
Адреса доставки
Додаткова інформація?
Зверніть увагу, що наложений платіж доступний тільки для плодових рослин. Декоративні рослини відправляються виключно по передплаті.
Payment method
Made on
Tilda