Саджанці Яблуні Ред чіф

70.00
грн.
Сорт яблунь Ред Чіф був виведений в Штатах шляхом випадкового запилення. Але не тільки на батьківщині, але й на території Європи і в Україні він дуже популярний. Зрозуміти, чому плодова культура така затребувана, можна після знайомства з її описом та характеристиками.

Яблука Ред Чіф осіннього терміну дозрівання, великі і красиві. Характеристики яблуні Ред Чіф в деякому роді схожі з Ред Делішес, в першу чергу тому, що вона була одним з використаних для схрещування яблучних сортів. Дерево високоврожайне, але примхливе, що потрібно врахувати.

Плоди формуються і дозрівають у великій кількості. Перших фруктів буде не більше 30 кг. А ось доросла яблуня дає до 150 кг. За такі високі показники яблука Ред Чіф часто використовують в промислових садах.
Фрукти великі, деякі навіть величезні. У них гарна конусоподібна форма. Шкірочка яскраво-червона, навіть бордова, з щільним прозорим нальотом з воску.
М'якоть дуже ароматна, соковита і солодка. За шкалою дегустації вони заслужили дуже високий бал: 4,8 з 5 максимальних.
Вам може сподобатись
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Як до вас звертатись?
Ваш Email
Телефон
Спосіб доставки
Адреса доставки
Додаткова інформація?
Зверніть увагу, що наложений платіж доступний тільки для плодових рослин. Декоративні рослини відправляються виключно по передплаті.
Payment method
Made on
Tilda