Плівка для щеплення рослин Parafilm
Bemis
337883368782
195.00
грн.
220.00
грн.
Плівка для щеплення Парафілм ідеально замінює прищепну стрічку, парафін, пластикові мішечки тощо. Плівка має збалансовану здатність пропускати вологу і повітря, завдяки чому місце щеплення не підсихає і волога не конденсується. Її не потрібно знімати, так як вона самостійно розпадається через кілька тижнів (1-3 тижні) після щеплення.
Плівка для щеплень Parafilm є економним, швидким і простим у використанні продуктом, який робить щеплення рослин ще простіше. Зроблена з поліолефінів з додаванням воску. Плівка для щеплень Parafilm
Тип упаковки: Рулон
Довжина: 27 м
Ширина: 12,5 мм
Бренд: Bemis (Сполучені Штати Америки), місце виробництва - Oshkosh, WI, USA.
Склад: поліолефін, парафін, віск.
Використання: Розтягується при зростанні рослини (розтягнення без втрати якості - 200%), нирка пробивається через намотану плівку. Самоклейка, не потрібно зав'язувати, тому швидко намотується. Водонепроникна, з вмістом воску, завдяки чому збільшується відсоток приживлюваності саджанців. Дозволяє рослинам дихати при повному покритті місця щеплення, разом з тим надійно захищаючи від інфекцій і комах. Плівка руйнується під впливом сонячних променів.
Рекомендується: для листяних плодових і горіхових дерев, троянд, винограду, цитрусових, хвойних вічнозелених рослин, декоративних листяних і бонсай.
Умови зберігання: У сухому, прохолодному місці, уникати попадання прямих сонячних променів.
Вам може сподобатись
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Як до вас звертатись?
Ваш Email
Телефон
Спосіб доставки
Адреса доставки
Додаткова інформація?
Зверніть увагу, що наложений платіж доступний тільки для плодових рослин. Декоративні рослини відправляються виключно по передплаті.
Payment method
Made on
Tilda