Грецький Горіх Буковинська бомба

грн.
грн.
Видатна крупноплідність, високі смакові якості ядра, неміцність оболонки. Добре переносить посуху, стійкий до весняних заморозків. Стійкий до Марсонії, небезпечного захворювання для горіхових дерев. Морозостійкий і невибагливий в догляді.
Запилювачі: самозапиляючий сорт.
Розмір: середньорослі, утворює велику кулясту крону діаметром близько 10 м. Пагони довгі, середньої товщини.
Квіти: Квітки жіночі розпускаються до середини травня, приблизно на 6-7 днів пізніше чоловічих. Потім на верхівкових бруньках формуються плоди.
Плоди: Формуються з верхівкових бруньок. Досить великого розміру (14-20 г), округло-циліндричні, стислі з боків. Шкаралупа світло-коричнева, дещо зморшкувата, середньої товщини, але легко розколюється руками. Шов слабовиражений. Внутрішні перегородки тонкі, легко відокремлюються від ядра.
Ядро соломисто-жовте, шкаралупу заповнює на 75%, солодкувате, ароматне, гарного смаку.
Ядро містить: жирів 67,25-69,59%, білків 12,42-15,88%, цукрів 8,85-13,8%, органічних кислот 0,38-0,46%, дубильних речовин 0,57- 1,43%, пектинів 0,31-1,0%, вітаміну С 2,58-3,74 мг на 100 г повітряно-сухої маси.
Дозрівають в кінці вересня - початок жовтня. Період споживання понад рік, практично без втрат товарності і високих смакових якостей плодів. Дозрівання плодів починається на 2-3 рік після посадки.
Освітлення: Краще плодоносить при достатку сонячного світла.
Посадка: Посадкова ямка діаметром 50 * 50см, глибиною від 40 см, в залежності від регіону і Вашої грунту. Перед посадкою залити яму водою, почекати поки вся вода вбереться. Не поглиблювати кореневу шийку, вона повинна бути вище рівня грунту на 5 7см. Для добрива підійде деревна зола, мінеральні добрива: сульфати, фосфати і т.д. Встановити опору для саджанця.
Полив: Мінімум 2 рази на тиждень для молодих дерев.
Переваги сорту: видатна крупноплодность, високі смакові якості ядра, неміцність оболонки.
Розмноження: Вегетативно або посівом насіння. Висаджуються за схемою 10 * 10 м
Особливості: Добре переносить посуху, стійкий до весняних заморозків. Стійкий до марсонії, небезпечного захворювання для горіхових дерев. Морозостійкий і невибагливий в догляді.
Вам може сподобатись

Умови роботи інтернет-магазину

Детальна інформація про можливі варіанти оплати, доставки і повернення замовлень інтернет-магазину Західний Сад
1
Оплата замовлення
  • Онлайн оплата (LiqPay)
  • Оплата на рахунок
  • Оплата на місці (при самовивозі)
  • Наложений платіж (тільки для плодових саджанців)
2
Доставка
  • Нова пошта (до відділення)
  • Нова пошта (кур'єрська доставка)
  • Самовивіз з розсадника
3
Повернення товару
Обмін та повернення товарів здійснюється згідно закону «Про захист прав споживачів» окрім груп товарів, що перераховані тут
Залишились запитання?
Ви можете отримати консультацію або замовити рослини по телефону, через кошик або через наші соц. мережі
Цей сайт використовує cookies задля забезпечення найкращого досвіду від використання кінцевим відвідувачем. Продовжуючи користування сайтом, Ви погоджуєтесь із використанням наших cookies
Close
Made on
Tilda