Грецький Горіх Кочерженко

грн.
грн.
Розмножуються сіянцями, як і більшість скороплідний сортів, будь-які відмінності потомства від маткових горіхів не впливають на характеристики ядра. Горіх потрібно забезпечити регулярним поливом і щорічною обрізкою неефективних гілок або приростів. Гілки з гронами рекомендується підв'язувати або встановлювати під них опори так як вони можуть зламатися під вагою плодів.
Сорт: Ранній, скороплідний.
Форма: Дерево заввишки 4 метри з компактною розрідженою кроною.
Коренева система: Велика і потужна.
Урожайність: 40 кг. Перше плодоношення на 7-8 місяць після "народження".
Квіти: Мають вторинне цвітіння через 8-14 днів.
Плоди: Великі, округлі, вага плода 12-13 грам з тонкою, ніжною шкаралупою товщиною 1,2 мм. Розділяється горішок без проблем, ядро легко витягається із стулок, незважаючи на свої розміри. Колір ядра, яке витягується без пошкоджень світло кремове - торговий колір. Заповнення ядра 95%. дуже смачне, тому що містить багато масла, до 70%, серцевина ядра, покрита тонкою, біло-солом'яним плівкою.
Грунти: Віддає перевагу вологим карбонатним суглинкам, без близького залягання грунтових вод. На дно посадкової ями вносять чисту глину, якщо грунт суглинки, чорнозем. Суглинний грунт - найідеальніший варіант, багатий необхідними мікроелементами, а волога не так сильно розходиться, як у випадку чорнозему. Чорнозем дуже поживний грунт, але волога сильно вбирається і поливу 2 рази в тиждень стає недостатньо, тому що вода швидко йде. Тут потрібно обов'язково створити бар'єр для збереження вологи, для цього підійде звичайна глина. Глинистий грунт не живильний і на дно посадкової ями потрібно вносити добриво (компост, аммофоска), додавати глину немає сенсу.
Морозостійкість: Висока.
Посадка: Схема посадки може бути вільною 5х5 метрів і більш щільна 4х4 метра. Посадкова яма копається шириною 50- 60 см, а глибина від 40см. Кореневу шийку горіха не заглиблювати, вона повинна на 2 см визирати вище рівня внесеної землі, в свою чергу лунка повинна бути на 3 - 4 см нижче від рівня грунту (всього шийка вище на 5-7см), таким способом залишають місце для мульчування (соломою) . Для саджанця потрібно встановити опору, приблизно 1м.
Вам може сподобатись

Умови роботи інтернет-магазину

Детальна інформація про можливі варіанти оплати, доставки і повернення замовлень інтернет-магазину Західний Сад
1
Оплата замовлення
  • Онлайн оплата (LiqPay)
  • Оплата на рахунок
  • Оплата на місці (при самовивозі)
  • Наложений платіж (тільки для плодових саджанців)
2
Доставка
  • Нова пошта (до відділення)
  • Нова пошта (кур'єрська доставка)
  • Самовивіз з розсадника
3
Повернення товару
Обмін та повернення товарів здійснюється згідно закону «Про захист прав споживачів» окрім груп товарів, що перераховані тут
Залишились запитання?
Ви можете отримати консультацію або замовити рослини по телефону, через кошик або через наші соц. мережі
Цей сайт використовує cookies задля забезпечення найкращого досвіду від використання кінцевим відвідувачем. Продовжуючи користування сайтом, Ви погоджуєтесь із використанням наших cookies
Close
Made on
Tilda