Грецький Горіх Велетень

грн.
грн.
Саджанці волоського горіха сорту Велетень вибирають за тим же принципом, що і саджанці інших сортів цієї плодоносної культури. Для того щоб саджанець прижився і ріс без хвороб, при його виборі зверніть увагу на правила підбору посадкового матеріалу:
У хорошого саджанця коренева система розвинена краще, ніж стовбур і гілки. Зворотне свідчить про порушення процесів вегетації, що знижує ймовірність успішного вирощування такого саджанця.

Уникайте покупки саджанців зі сформованими листям. На корі дерева не повинно знаходитися будь-яких ушкоджень або підозрілих слідів. Їх наявність може говорити про поразку хворобами, шкідливими організмами та інші проблеми, що знижують рівень приживлюваності саджанця
.
Форма: середньорослі дерево, висотою сягає 8-9 м. До 16 років 5-6 м., Крона середньої густини.

Плоди: Досить великого розміру, круглі в середньому 6 см. Середня маса плодів 35 - 40 г. При цьому горіхи мають тонку шкаралупу, товщина якої не перевищує 1,5- 2 мм. Плодоношення настає через 5-6 років після висадки. За дозріванням сорт "Велетень" пізній.

Морозостійкість: Висока, (до - 30 ° С), навіть молоді дерева не вимагають укриття на зиму.
Освітлення: Світлолюбивий.Може рости в тіні, але в постійній тіні рослина може загинути.

Грунти: Грунт повинен бути пухким й добре дренованим. Горіх не терпить "застою" води.

Посадка: Відстань між рослинами, при груповій посадці, становить 4-5м. Посадкова яма повинна бути не менше 50х50 см і глибиною близько 70 см. В якості добрива можна використовувати перегній, вапнякове борошно, мінеральні добрива з фосфором і калієм, усі добрива змішують із землею. При посадці кореневу шийку не заглиблювати, вона повинна перебувати вище грунту. Після посадки саджанці рясно поливають, щоб запобігти пересихання грунту, пристовбурове коло мульчують (корою, сухою травою, тирсою).

Полив: Полив необхідний помірний, для дорослої рослини, не частіше разу на 1-2 місяці, в посушливе і спекотне літо дерева потребують більшого зволоження. Молодим потрібно більше вологи, ніж зрілим.

Особливості: Рослина досить стійке до різноманітних захворювань. Урожайність регулярна, в основному, верхівкова.
Вам може сподобатись

Умови роботи інтернет-магазину

Детальна інформація про можливі варіанти оплати, доставки і повернення замовлень інтернет-магазину Західний Сад
1
Оплата замовлення
  • Онлайн оплата (LiqPay)
  • Оплата на рахунок
  • Оплата на місці (при самовивозі)
  • Наложений платіж (тільки для плодових саджанців)
2
Доставка
  • Нова пошта (до відділення)
  • Нова пошта (кур'єрська доставка)
  • Самовивіз з розсадника
3
Повернення товару
Обмін та повернення товарів здійснюється згідно закону «Про захист прав споживачів» окрім груп товарів, що перераховані тут
Залишились запитання?
Ви можете отримати консультацію або замовити рослини по телефону, через кошик або через наші соц. мережі
Цей сайт використовує cookies задля забезпечення найкращого досвіду від використання кінцевим відвідувачем. Продовжуючи користування сайтом, Ви погоджуєтесь із використанням наших cookies
Close
Made on
Tilda