Клен японський, Acer palmatum

грн.
грн.
Походження: Гори, ліси і низини Японії і Кореї.
Форма: Листопадний кущ або невелике багатостовбурове дерево з округлою, а з віком і зонтовидною кроною. Зростає повільно.
Розмір: Заввишки і шириною 5-7 м. Річний приріст у висоту і ширину 20-35 см.
Тривалість життя: 100-200 років.
Кора і стовбур: Має кілька вигнутих стовбурів, з'єднаних на землі. Кора оливково-зелена, гладка.
Листя: Розташування листя протилежне. Листок складний, довжиною 6-11 см, з 5-7 (іноді 9-11) лопатями. Форма глибоко пальчасто-розсічена, майже дощенту. Забарвлення влітку яскраво-зелене, восени від яскраво-жовтого до червоного.
Цвітіння: Квіти смутні, пурпурні, зібрані в кисті. Цвіте в травні.
Плоди: Крилатки, дуже декоративні, спочатку червоні, після дозрівання коричневі.
Коріння: Поверхнева коренева система з великою кількістю тонких коренів. На дуже сонячній сухій місцевості коріння необхідно мульчувати, для них прийнятна прохолода і вологість без застою води.
Освітлення: Витримує півтінь. Прекрасно росте і на сонячних ділянках.
Грунт: Клен пальмолистний невибагливий, але надає перевану добре дренованим грунтам. Добре розвивається на самих різних типах ґрунту від кислих і нейтральних до слаболужним. Погано витримує тільки дуже важкі, ущільнені грунти. У таких місцях у рослини знижується стійкість до замерзання і грибкових захворювань.
Морозостійкість: Витримує температуру до -28. Зона морозостійкості: 5-8.
Обрізка і пересадка: Обрізку переносить легко, але формування слід починати на 2-3 рік після вкорінення. Якщо місця для зростання досить, то обрізати не потрібно, крім видалення відмерлих гілок. Можна формувати дерева штучно або проріджувати внутрішні галузі, щоб взимку була краще помітна архітектура крони. Обрізку великих гілок проводять в період спокою. Дрібні гілки обрізають до того, як почався рух соків. Пересадку молоді дерева переносять легко.
Особливості: Страждає від випадкових пізніх заморозків при ранньому розпусканні листя. Не витримує довгої літньої посухи.
Використання в дизайні: Дерево традиційно використовують для створення садів в азіатському стилі поруч з кам'яними елементами дизайну. Органічно клен пальмолистний виглядає уздовж струмків, особливо, якщо листя нижніх гілок звисає до води. Також цей клен доречний як пріфундаментное дерево, закриває кут будинку. Завдяки яскравому забарвленню вдало розбиває і підкреслює зелений масив дерев і кущів. Клени пальмолистний не варто приховувати в глибині ділянки, їм треба виділити помітне місце, наприклад, в зоні відпочинку біля лавки, недалеко від струмка або на березі озера.
Клен пальмолистний - невід'ємний елемент вишуканого і естетично зваженого дизайну ділянки будь-якого розміру. Завдяки філігранної формі листя, золотавим осіннім нарядам і витонченої архітектури зимової крони, він прикрасить сад в будь-який час року. Клен пальмолістний надзвичайно популярний як дерево для бонсай і успішно використовується протягом всієї історії цього мистецтва. Цей клен, так само як і Acer japonikum, часто називають кленом японським, так як його використовують для відтворення садів в японському стилі.
Вам може сподобатись

Умови роботи інтернет-магазину

Детальна інформація про можливі варіанти оплати, доставки і повернення замовлень інтернет-магазину Західний Сад
1
Оплата замовлення
  • Онлайн оплата (LiqPay)
  • Оплата на рахунок
  • Оплата на місці (при самовивозі)
  • Наложений платіж (тільки для плодових саджанців)
2
Доставка
  • Нова пошта (до відділення)
  • Нова пошта (кур'єрська доставка)
  • Самовивіз з розсадника
3
Повернення товару
Обмін та повернення товарів здійснюється згідно закону «Про захист прав споживачів» окрім груп товарів, що перераховані тут
Залишились запитання?
Ви можете отримати консультацію або замовити рослини по телефону, через кошик або через наші соц. мережі
Цей сайт використовує cookies задля забезпечення найкращого досвіду від використання кінцевим відвідувачем. Продовжуючи користування сайтом, Ви погоджуєтесь із використанням наших cookies
Close
Made on
Tilda