Лохина Бонус, Vaccinium corymbosum Bonus

грн.
грн.
Сорт Бонус вивели американські селекціонери, які бажали отримати лохину з найбільшими плодами, з сортом Бонус це їм вдалось. Цей сорт придатний для далекого транспортування, також може тривало зберігатись у прохолодному місці. Дуже популярний у використанні при виготовлені десертів.

Розмір/форма куща: Висота від 1,4 до 1,6м та діаметр у дорослого куща в межах 1,5 м, високорослий. Пагони вертикально зростаючі та сильно розгалужені, міцні.
Листя: Овальної форми, блискуче. Колір насичений зелений- літом, та багряний- осінню.
Квіти: Представлені в вигляді дзвіночків, зібраних у суцвіття по 8-10шт. Цвітіння розпочинається в травні місяці. Саджанці лохини Бонус запилююьбся самостійно, але для кращого і більш ефективного плодоносіння ми радимо висаджувати пару іншого сорту.
Плоди: Одні з найбільших плодів серед лохини, сягають ваги 20-25грам, розмір плоду 25-30 мм. Синього кольору з легким попелястим відтінком. М'якоть щільна, насиченого кольору, солодка.
Термін дозрівання: Середньопізнього строку дозрівання, період плодоношення з кінця липня до середини серпня.
Морозостійкість: висока.
Світло: Відкрите сонце, без протягів.
Ґрунт: Полюбляє добре дреновані, кислі, легкі піщані та супіщані грунти. Рослина ацідофіл, тобто росте на кислих грунтах. Кислотність: pH 4,5-6 Схема посадки: між рядами відстань для даного сорту 3-3,5м. у ряду відстань 1,5-2 м.
Кліматична зона / зона морозостійкості: 4 Вся територія України (5a - 7b) від Закарпаття (5b - 6b) до Луганська (5a-5b) і Криму (6a-7b).
Вам може сподобатись

Умови роботи інтернет-магазину

Детальна інформація про можливі варіанти оплати, доставки і повернення замовлень інтернет-магазину Західний Сад
1
Оплата замовлення
  • Онлайн оплата (LiqPay)
  • Оплата на рахунок
  • Оплата на місці (при самовивозі)
  • Наложений платіж (тільки для плодових саджанців)
2
Доставка
  • Нова пошта (до відділення)
  • Нова пошта (кур'єрська доставка)
  • Самовивіз з розсадника
3
Повернення товару
Обмін та повернення товарів здійснюється згідно закону «Про захист прав споживачів» окрім груп товарів, що перераховані тут
Залишились запитання?
Ви можете отримати консультацію або замовити рослини по телефону, через кошик або через наші соц. мережі
Цей сайт використовує cookies задля забезпечення найкращого досвіду від використання кінцевим відвідувачем. Продовжуючи користування сайтом, Ви погоджуєтесь із використанням наших cookies
Close
Made on
Tilda