Пухироплiдник калинолистний Лютеус, Physocarpus opulifolius Luteus

грн.
грн.
Дуже добре підходить для створення чудових строкатих живоплотів і контрастних груп. Має декоративність протягом усього вегетативного періоду. Стійкий до міських умов, невибагливий, стане хорошим вибором для озеленення не тільки приватних садів, а й міст. Застосовується для створення контрастних деревно-чагарникових і чагарникових груп, живоплотів, куртин, галявин, композицій з хвойними і трав'янистими рослинами. Рекомендується для міського озеленення, на вулицях, в скверах, міських дворах, на дитячих і спортивних майданчиках, в шкільних садах, садах при медичних установах, при оформленні різних куточків відпочинку.

Форма / розмір: Розкидистий кущ зі спадаючими гілками, які утворюють густу, напівкулясту крону, висота і діматр рослини можеть досягати 3м. Щорічний приріст до 40 см.
Плоди: Гострі, роздуті листівки, зібрані в щитки, червоніють при дозріванні, дозрівають в серпні-вересні і довго зберігаються на кущах.
Квітни: Цвіте дрібними білими квітками, зібраними в щитковидні суцвіття, що з'являються на початку червня.
Кора: На старих гілках відшаровується смужками. Молоді пагони світло-жовтого кольору.
Швидкість зростання: Швидкоросла рослина.
Колір листя: Листя овальне, 3-5 лопатеве, розташоване почервого, схожі на листя калини, жовті, в тіні зеленувато-жовті. Округло-еліптичні, до 7-10 см, з більшою, витягнутої середньою часткою, пильчато-зубчасті по краю.
Ставлення до світла: Віддає перевагу сонячним місцям, Теневинослів, але жовте забарвлення листя зберігається тільки на сонці. На яскравому сонці може вицвітати до брудно-білого.
Грунт: До грунтів не вимогливий. Віддає перевагу свіжим, дренованих, родючі, супіщані і суглинні грунту. Посухостійкий, але вважає за краще зволожені ґрунти. Не виносить застою води, погано росте на лужних грунтах.
Шкідники: Пухироплiдник дуже стійкий, вкрай рідко уражається шкідниками і хворобами.
Посадка: Контейнерні рослини можна садити весь сезон. Добре переносить пересадку, прижившись, швидко нарощує щільну крону і з 4-5 років цвіте.
Застосування: Дуже добре підходить для створення чудових строкатих живоплотів і контрастних груп. Має декоративність протягом усього вегетативного періоду. Стійкий до міських умов, невибагливий, стане хорошим вибором для озеленення не тільки приватних садів, а й міст. Застосовується для створення контрастних деревно-чагарникових і чагарникових груп, живоплотів, куртин, галявин, композицій з хвойними і трав'янистими рослинами. Рекомендується для міського озеленення, на вулицях, в скверах, міських дворах, на дитячих і спортивних майданчиках, в шкільних садах, садах при медичних установах, при оформленні різних куточків відпочинку.
Вам може сподобатись

Умови роботи інтернет-магазину

Детальна інформація про можливі варіанти оплати, доставки і повернення замовлень інтернет-магазину Західний Сад
1
Оплата замовлення
  • Онлайн оплата (LiqPay)
  • Оплата на рахунок
  • Оплата на місці (при самовивозі)
  • Наложений платіж (тільки для плодових саджанців)
2
Доставка
  • Нова пошта (до відділення)
  • Нова пошта (кур'єрська доставка)
  • Самовивіз з розсадника
3
Повернення товару
Обмін та повернення товарів здійснюється згідно закону «Про захист прав споживачів» окрім груп товарів, що перераховані тут
Залишились запитання?
Ви можете отримати консультацію або замовити рослини по телефону, через кошик або через наші соц. мережі
Цей сайт використовує cookies задля забезпечення найкращого досвіду від використання кінцевим відвідувачем. Продовжуючи користування сайтом, Ви погоджуєтесь із використанням наших cookies
Close
Made on
Tilda