Спірея японська Дартс Ред, Spiraea japonica Dart's Red

грн.
грн.
Висота саджанця: від 20 см
Вік: 2 роки
Горщик: С2 (2 літри)

Форма: Рясно квітучий червоним кольором, компактний чагарник з густою, розгалуженою, кулевидною кроною, висотою до 1 м. Таволга Dart's Red цвіте тривало, рясно, яскраво-рожевими квітами. Добре переносить міські умови.
Висота / діаметр: Висота і діаметр дорослої рослини досягає 0,6-0,8 (1) м.
Швидкість зростання/сила росту: Річний приріст близько 10-15 см. Росте досить повільно.
Пагони: Багатостовбурний чагарник з прямими численними пагонами. Молоді пагони червоного кольору.
Квіти: Яскраві, від рожево-лілових, до рубіново-червоних. Зібрані в численні, великі, плоскі суцвіття, які з'являються на верхівках пагонів поточного року. Може цвісти повторно, але вже не так рясно.
Час цвітіння: цвітіння відбувається з червня по серпень. Іноді цвіте повторно до жовтня.
Листя: почергово розташоване, ланцетне, загострене, зелене, до 8 см завдовжки. Молоді листочки при розпусканні з червонуватим відтінком.
Плоди: Дрібні листівки.
Коренева система: Широкорозгалужена.
Ставлення до світла / інсоляція: Спірея Dart's Red краще росте на сонячному місці, але виносить і півтінь. При достатньому освітленні забарвлення рослини буде яскравіше, в тіні квіти тьмяніють.
Вологість: Невимогливий до вологості і грунтів виносить всі культивовані садові грунти, від кислих до лужних, але надає перевагу свіжим, вологим, пухким, родючим субстратам. Може рости і на бідних грунтах з рідкісним поливом, але в таких умовах розвивається гірше.
Шкідники і хвороби: блакитний таволговий пильщик, спіреєва тля, білокрилка. Для боротьби з ними рекомендують використовувати: Децис, Інта-вир, Бі-58, фітоверм, кінмікс і т.д. Хворіти Спирея японська може плямистістю і сірою цвіллю. Проти цих хвороб будуть ефективні - фундазол, дитан, бордоською рідиною, колоїдну сірку і т.д.
Посадка / догляд: Для висадки низьких бордюрів спірит Дартс Ред висаджують на відстань 0,4-0,5 м. Цвіте вона на пагонах поточного року, тому навесні, для посилення цвітіння, рекомендується обрізка на висоту 20-30 см від рівня грунту. Добре переносить обрізку. Для підтримки крони в декоративному стані рекомендується рано навесні коригуюча обрізка. Добре відгукується на підживлення. Ранньою весною спіреї підживлюють азотними добривами. Потім, протягом всього сезону можна вносити комплексні добрива 1 раз в 2-3 тижні, а з липня-серпня тільки фосфорно-калійні 1 раз в 2 тижні. Восени бажано внести компост.
Використання: Спирея японська Дартс Ред є найбільш червоною з усіх квітучих рослин цього виду. Використовується в групових і одиночних посадках, як грунтопокривна рослина, для створення низьких живих квітучих огорож - бордюрів, міксбордерів, рабаток, різних ландшафтних композицій, в альпінаріях і т.д.
Вам може сподобатись

Умови роботи інтернет-магазину

Детальна інформація про можливі варіанти оплати, доставки і повернення замовлень інтернет-магазину Західний Сад
1
Оплата замовлення
  • Онлайн оплата (LiqPay)
  • Оплата на рахунок
  • Оплата на місці (при самовивозі)
  • Наложений платіж (тільки для плодових саджанців)
2
Доставка
  • Нова пошта (до відділення)
  • Нова пошта (кур'єрська доставка)
  • Самовивіз з розсадника
3
Повернення товару
Обмін та повернення товарів здійснюється згідно закону «Про захист прав споживачів» окрім груп товарів, що перераховані тут
Залишились запитання?
Ви можете отримати консультацію або замовити рослини по телефону, через кошик або через наші соц. мережі
Цей сайт використовує cookies задля забезпечення найкращого досвіду від використання кінцевим відвідувачем. Продовжуючи користування сайтом, Ви погоджуєтесь із використанням наших cookies
Close
Made on
Tilda