Туя східна Ауреа Нана, Thuja orientalis Aurea Nana

грн.
грн.
Дуже красиве, карликове, вічнозелене деревце з добре вираженим головним стовбуром і великим числом бічних гілок, форма крони яйцевидна. Зростає повільно. Молоді однорічні та дворічні пагони плоскі, зелені, розташовані дворядний. На третій рік вони стають круглими, коричневими. Пагони щільно розташовані.

Форма: Найпопулярніша в Європі і відмінно зарекомендувавша себе в Україні жовта форма туї. Компактне повільно зрозстаюче вічнозелене дерево з щільною яйцевидною формою крони. Пагони щільно вертикально розташовані, ніжні, золотисто-жовті.
Розмір: Зростає повільно. Річний приріст становить близько 5-6 см., Після 10 років досягає висоти 0,7 м. Висота рослини 1-1,5 м, (макс 3м) при діаметрі - 0,7 м. Дуже перспективна рослина для східної Європи в світлі світової тенденції до зменшення розміру домашнього саду і декоративних сортів.
Посадка і догляд за туями західній Ауреа НанаДля посадки туї вибирають сонячні місця. Хоча рослина переносить і тінь, однак при цьому рослина гірше розвивається і крона стає менш привабливою. Грунт підходить легкий (торф'янисті, сухі і глинисті супеси). Під час висадки в більш важкий грунт на дні посадкової ями необхідний дренажний шар не менше 15 см завтовшки. Посадкова яма викопується під розмір кома рослини, глибиною від 60 до 80 см. Грунтову суміш можна підготувати заздалегідь. Оптимально підійде суміш, що складається з піску, торфу і листової (дернової) землі в співвідношенні 1: 1: 2. Рівень кислотності для туй бажаний в межах 4,5-6,0 pH
Хвоя: Луската, часта, інтенсивно золотисто-жовта, навіть взимку.
Грунт: до грунтів невибиглива, віддає перевагу свіжим, досить зволоженим дренованим родючим суглинки з слабокислою реакцією.
Світло: Для посадки туї вибирають сонячні місця. Хоча рослина переносить і тінь, однак при цьому рослина гірше розвирається і крона стає менш привабливою.
Застосування: Для невеликих садів, альпінаріїв або вересових садів. Мініатюрний чагарник добре виглядає як солітер в квітнику або в міксбордері. Дуже добре підходить для створення низьких вільнозростаючих живоплотів і бордюрів, для створення контрастних композицій з дерев і чагарників з різною архітектурою. Підходить для вирощення в контейнерах для прикраси балконів, дахів будинків або терас. Добре переносить умови міста.
Характеристика сорту: Туї в цілому не дуже різноманітні за забарвленням і формою, але тим не менш є для любителів рослин цінної групою. І хоча туї, як і інші хвойні, потребують підвищеної вологості повітря, вони добре ростуть і в межах міста, де з успіхом використовуються як стрункі, вітростійкі живоплоти.
Морозостійкість: Зона: 6b - зимостійка в умовах України при нормальному догляді.
Вам може сподобатись

Умови роботи інтернет-магазину

Детальна інформація про можливі варіанти оплати, доставки і повернення замовлень інтернет-магазину Західний Сад
1
Оплата замовлення
  • Онлайн оплата (LiqPay)
  • Оплата на рахунок
  • Оплата на місці (при самовивозі)
  • Наложений платіж (тільки для плодових саджанців)
2
Доставка
  • Нова пошта (до відділення)
  • Нова пошта (кур'єрська доставка)
  • Самовивіз з розсадника
3
Повернення товару
Обмін та повернення товарів здійснюється згідно закону «Про захист прав споживачів» окрім груп товарів, що перераховані тут
Залишились запитання?
Ви можете отримати консультацію або замовити рослини по телефону, через кошик або через наші соц. мережі
Цей сайт використовує cookies задля забезпечення найкращого досвіду від використання кінцевим відвідувачем. Продовжуючи користування сайтом, Ви погоджуєтесь із використанням наших cookies
Close
Made on
Tilda